Mega promocja na skoczne trampoliny we Wrocławiu!

Myśleliście, że widzieliście już wszystko? Sądziliście, że nic Was już w życiu nie zaskoczy? 
Gwarantujemy, że nasza letnia mega promocja sprawi, że złapiecie się za głowę, a następnie rzucicie wszystko i przyjedziecie na Otmuchowską 15. W JumpWorld Wrocław niemożliwe staje się możliwe! 

Skacz cały dzień na trampolinach we Wrocławiu

Wiedząc, jak szybko mija godzina w Parku Trampolin JumpWorld, postanowiliśmy, że przygotujemy dla Was coś wyjątkowego. Chcemy spełnić marzenie wielu z Was i dać Wam szansę sprawdzenia swojej wytrwałości, dlatego w naszej ofercie pojawił się niedawno nowy specjalny bilet. Za jedyne 39 zł możecie kupić cały dzień na trampolinach we Wrocławiu. Bez żadnych dopłat, bez stresu i bez ciągłego zerkania na zegarek. Płacicie raz, skaczecie, ile chcecie!

Czas na odpoczynek

Bilet na cały dzień możecie kupić nawet już z samego rana wraz z otwarciem Parku, ale spokojnie, nikt nie każe Wam skakać przez kolejne 12 godzin. Istnieje możliwość wyjścia z JumpWorld na „przerwę”, wystarczy zgłosić przy zwracaniu kluczyków chęć powrotu, zachować paragon, a następnie wrócić i znów cieszyć się świetną zabawą na naszych trampolinach we Wrocławiu


Wskakujcie do JumpWorld po całodniowy bilet. Nie możecie przegapić takiej promocji!
 


« powrót