JumpWorld Park Trampolin Wrocław zaprasza na wakacje

Nadszedł najlepszy czas w roku, wyczekiwane przez każdego ucznia wakacje! Przed nami dwa pełne miesiące odpoczynku od szkolnego obowiązku. Jak wykorzystać ten czas tak, aby we wrześniu wrócić do szkoły w pełni usatysfakcjonowanym? Podpowiadamy: wystarczy odwiedzać regularnie JumpWorld Park Trampolin Wrocław! Zwłaszcza że lipiec i sierpień w naszym Parku szykują się naprawdę ekscytująco. 
 

Masz czerwony pasek? Mamy dla Ciebie zasłużoną nagrodę!

W JumpWorld doceniamy Wasze całoroczne starania, dlatego dla najlepszych uczniów mamy miłą niespodziankę. Przy zakupie biletu na jedną godzinę, drugą dostaniecie zupełnie za darmo. Wystarczy pokazać nam swoje świadectwo z czerwonym paskiem! Promocja obowiązuje do 23 czerwca 2019 roku.
 

Multisport w JumpWorld

Od 1 czerwca aż do końca sierpnia honorujemy karty MultiSport. Za dopłatą 10 zł możecie skakać na naszych trampolinach przez całą godzinę. Pamiętajcie, aby zabrać ze sobą dowód osobisty, należy okazać go przy kasie przed wejściem wraz z kartą multisport.
 

Zajęcia dodatkowe bez zmian

Ten specjalny czas wolny warto wykorzystać na jedne z naszych zajęć dodatkowych. W czasie wakacji będą się one odbywały normalnie:
  • JumpSchool: wtorki i środy o godzinie 18:00.
  • Podstawy akrobatyki dla młodzieży i dorosłych: środy godzina 19:35.
Zachęcamy Was również do skorzystania z naszej oferty urodzinowej. Po więcej informacji odsyłamy Was do naszej zakładki „wyskakane urodziny”.
 

Zapraszamy do JumpWorld Park Trampolin Wrocław

Być może szukacie atrakcji dla rodziny, która wpada do Was na wakacje w odwiedziny? Zabierzcie do nas swoich gości, na pewno będą zadowoleni i spędzą u nas przyjemnie czas! Nasz JumpWorld Park Trampolin Wrocław to idealne rozwiązanie na nudę i monotonię na przyjacielskich spotkaniach, więc wpadajcie razem na Otmuchowską 15.

Zapraszamy!  
 


« powrót