Aktualności

Świat trampolin Wrocław ma już 2 lata!

Już niebawem, w sobotę 26 maja nasz świat trampolin Wrocław będzie obchodził drugie urodziny!

Już od dwóch lat spędzamy razem miło czas na trampolinach, mamy o dwa lata więcej doświadczenia, a nasza oferta przez ten czas bardzo się rozwinęła. Organizujemy urodziny dla dzieci we Wrocławiu, eventy integracyjne, prowadzimy dla Was zorganizowane zajęcia grupowe oraz indywidualne, a co najważniejsze, dajemy Wam dużo radości! 
 

Świat trampolin Wrocław - Nadszedł czas na świętowanie!

Szykuje się weekend pełen najlepszych atrakcji we Wrocławiu dla dzieci
Możecie spodziewać się wielu zabaw, w których do wygrania będą wejściówki do naszego Parku. Wasze pociechy na pewno wrócą do domu usatysfakcjonowane i z wielkim uśmiechem na twarzy. :)

Dorośli fani trampolin również będą zadowoleni, ponieważ przewidujemy konkursy także dla starszych. Kto pobije rekord wsadów, a która drużyna będzie najlepsza w siatkówkę na trampolinach? Wskoczcie spróbować swych sił!
 

Odwiedzą nas goście specjalni

W ten weekend (25-27 maja) odbędą się u nas w świecie trampolin Wrocław pokazy specjalne połączone z warsztatami przygotowane przez niezwykłych artystów: 
  • Limitless-Oskar i Mateusz to wielokrotni mistrzowie Polski w akrobatyce sportowej.
  • Kuba Bałdych i Kuba Ostrysz, czyli najlepsza ekipa ze slackline’a.
  • Nader Hasnaou, finalista programu You Can Dance nauczy Was kilku energetycznych kroków.
  • Vertykalna- przygotujcie się na niezwykle widowiskową akrobatykę na szarfach w wykonaniu Małgorzaty Bąk i jej podopiecznych.

Jeden weekend - tyle atrakcji, nie może Cię zabraknąć! 

Więcej informacji będziemy podawać na bieżąco na naszych mediach społecznościowych. Śledźcie nas na Facebooku: Park Trampolin JumpWorld (Wrocław) oraz Instagramie: jumpworldwroclaw
 


« powrót