Podaruj radość swojemu dziecku :-) Zorganizuj wyskakane urodziny!

PARK TRAMPOLIN JUMPWORLD RADOM poleca się na organizację prawdopodobnie najlepszych urodzin w mieście :-)

Uwaga! Od 1 października ruszamy z MEGA promocja! Od poniedziałku do czwartku najlepsze Wyskakane Urodziny zorganizujesz już za jedyne 290 zł!

Odwołujemy urodzinową nudę :-)
Doskonała zabawa, moc atrakcji, trampoliny i duuuużo, dużo uśmiechu - jednym słowem:
WYJĄTKOWE! – takie są właśnie nasze przyjęcia!

U nas wszystkie dzieci – i młodsze, i starsze, poczują radość z szaleństw na trampolinie :-)
Dlatego zapraszamy rodziców do zorganizowania swojemu dziecku wyjątkowych urodzin, które zapamięta na długo! 

Sprawdź naszą ofertę tutaj: oferta wyskakanych urodzin i przekonaj się, że WYSKAKANE URODZINY w JUMPWORLD RADOM to doskonały prezent dla Twojej pociechy! Interesuję Cię organizacja urodzin już za 290 zł, o szczegóły promocji zapytaj naszej obsługi.

Rezerwacje urodzin przyjmujemy w recepcji parku lub telefonicznie pod numerem: 695 855 118

PRZYKŁADOWE URODZINY

Jesteście ciekawi, jak wyglądają urodziny w naszym parku?

Najpierw zapraszamy wszystkich gości na oficjalne wprowadzenie, które - w zależności od wybranego pakietu - odbywa się w indywidualnej salce urodzinowej lub w strefie kawiarni. Rozdajemy dzieciom naklejki z imionami, rozmawiamy z nimi o bezpieczeństwie oraz, już na trampolinach, przeprowadzamy wesołą rozgrzewkę. I... zaczynamy imprezę!!! ;-) Jest czas na gry i zabawy prowadzone przez przypisanego tylko do Państwa przyjęcia animatora, które dostosowane są do wieku solenizanta i jego gości, a także ich sprawności fizycznej. Jest też czas wolny przeznaczony na beztroską zabawę na trampolinach!

W zależności od wybranego pakietu, jest też miejsce na spędzenie czasu w sali urodzinowej. A w niej czeka przygotowany przez rodziców poczęstunek oraz oczywiście Tort. To najlepszy moment na złożenie urodzinowych życzeń i oczywiście wręczanie prezentów. Również JUMPWORLD ma dla Państwa pociechy MEGA wyskakany prezent :-)

Jesteśmy pewni, że Państwa dziecko będzie bardzo szczęśliwe i wdzięczne za zorganizowane u nas urodziny :-)

Zapraszamy do rezerwacji!


« powrót