Wyskakane atrakcje we Wrocławiu dla dzieci w ferie!

Ruszają ferie! Dwa tygodnie odpoczynku od szkolnego gwaru, zadań domowych, wczesnego wstawania, ale i dodatkowy czas na rozrywkę. Najlepszą zabawę znajdziecie oczywiście w JumpWorld Wrocław! Spójrzcie niżej, jakie atrakcje we Wrocławiu dla dzieci przygotowaliśmy na okres zimowej przerwy.
 

Karnet na całe ferie 

Mamy dla Was totalny hit zimowej przerwy: karnet na całe ferie za 99 zł! Daje on możliwość wpadania codziennie do JumpWorld na całą godzinę szalonej zabawy aż przez 16 dni od 8 do 23 lutego. Jest to idealny bilet dla Was, jeśli chcecie nauczyć się nowej akrobacji lub szukacie regularnej aktywności na ferie. Możecie kupić go przez internet lub przy kasie na Otmuchowskiej 15. Dzwońcie szybko do koleżanek i kolegów, podzielcie się tym info i razem spędźcie dwa tygodnie aktywnie na naszych trampolinach.
 

Przez całe ferie zapraszamy od 9:00 

Kto rano wstaje, temu... JumpWorld daje dodatkową godzinę skakania! Od 10 do 23 lutego specjalnie dla Was otwieramy nasz Park Trampolin o godzinę wcześniej. Możecie do nas wskakiwać już od 9:00, zapraszamy wszystkie ranne ptaszki!
 

Wybierasz się do JumpWorld w tygodniu przed godziną 14:00? 

Przed wizytą zadzwoń do nas, aby sprawdzić dostępność miejsc. W niektóre dni ferii spodziewamy się kilku dużych grup, więc aby uniknąć oczekiwania na możliwość wejścia prosimy o telefon:  518 161 110. Poinformujemy Was, o której godzinie danego dnia najwygodniej będzie nas odwiedzić.
 

W dni wolne od szkoły nie ma biletów ulgowych

Nie musicie zabierać ze sobą legitymacji szkolnej, ponieważ w ferie nie sprzedajemy biletów ulgowych, ale mamy w zamian coś lepszego: bilety NO LIMIT! Dzięki tym nielimitowanym biletom możecie u nas spędzić nawet cały dzień za 43 zł bez żadnych dopłat. 

JumpWorld to najlepsza atrakcja we Wrocławiu dla dzieci, zapraszamy!


« powrót