Park Trampolin JumpWorld we Wrocławiu zaprasza na Walentynki

Co robicie w Walentynki? Nie dajcie się banalnym pomysłom, proponujemy Wam coś lepszego niż stare oklepane schematy: przyprowadźcie swoją drugą połówkę do Parku Trampolin JumpWorld we Wrocławiu!
 

Po buziaku skok w dwupaku

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie przygotowali z okazji Walentynek specjalnej promocji. Każda para, która odwiedzi Park Trampolin JumpWorld we Wrocławiu w piątek 14 lutego, da sobie buziaka przy kasie oraz polubi nasz fanpage na facebooku, wchodzi w cenie jednego biletu na godzinę. Jak widzicie, zadanie jest bardzo proste! W Walentynki buziaków nigdy za wiele, a polubienie naszego fanpage’a na pewno się opłaci-już nigdy nie ominie Was żadna promocja ani nasze cotygodniowe facebookowe rozdania darmowych wejściówek. 
 

Idealne miejsce na randkę 

Możecie zaimponować saltem, potrzymać się za ręce w gąbkach, zawalczyć jeden na jednego na arenie gladiatorów, a po trampolinowej zabawie wylosować maskotkę w naszych automatach do gier i podarować ją swojej drugiej połówce. JumpWorld potrafi być romantyczny!
 

Miłość do trampolin

Wszystkich singli zakochanych w jumpworldowych trampolinach również zapraszamy! Wskakujcie w piątek 14 lutego, jesteśmy czynni od 9:00 do 22:00 (ostatnie wejścia przed godziną 21:00!).

Życzymy Wam cudownych Walentynek


« powrót