Ferie zimowe w JumpWorld Wrocław

Ferie zbliżają się wielkimi krokami - nie zapomnijcie, że startujemy już 10 lutego! Z tej okazji Park Trampolin JumpWorld Wrocław przygotował mnóstwo atrakcji oraz ofert specjalnych dla grup szkolnych oraz półkolonijnych. Gwarantujemy, że będziecie się u nas świetnie bawić!
 

Rezerwuj wypad dla grupy

Zarezerwujcie skoczny wypad na trampoliny we Wrocławiu w trakcie ferii (10-23.02), by skorzystać ze specjalnej oferty dla grup. U nas połączycie dobrą zabawę z aktywnością fizyczną - brzmi jak marzenie, prawda? Jesteście początkującymi skoczkami i nie wiecie, czy to na pewno dla Was? Możecie wykupić godzinkę zabawy za 19 złotych od osoby. Macie ochotę na trampolinowe szaleństwo bez końca? Polecamy bilet NO LIMIT, czyli nieograniczony czas korzystania z trampolin za 30 złotych od osoby.
Pamiętajcie, by zabrać swoje skarpetki antypoślizgowe. Jeśli ich nie macie, nic straconego - kupicie je u nas. Koszt jednej pary to 5 złotych.

Nasi trenerzy pomogą Wam postawić pierwsze kroki na trampolinach: nauczą wszystkich najważniejszych zasad i przeprowadzą rozgrzewkę. Chcielibyście spędzić z naszą ekipą więcej czasu? Możecie wykupić opcję trenera na wyłączność dla grupy. Zapytajcie o tę możliwość podczas rezerwowania wejścia.
 

Prócz skakania trampoliny we Wrocławiu proponują

Wprawdzie zimę w tym roku mamy niezbyt śnieżną, ale mimo to na dworze jest dość chłodno. Na rozgrzanie proponujemy (oczywiście oprócz intensywnego skakania ;)) ciepłe, domowe obiady przygotowane przez zaprzyjaźnioną firmę gastronomiczną. Z pewnością dodadzą Wam energii po szalonej zabawie na trampolinach. 
 

Ważne informacje

Na koniec mamy dla Was kilka ważnych informacji, o których warto pamiętać podczas rezerwowania miejsca dla grupy:
  • mamy bezpłatny parking dla autokarów
  • opiekunowie grup skaczą za darmo...
  • ... a jeśli wolą w tym czasie odpocząć, to mogą się napić kawy lub herbaty - zupełnie GRATIS!

Rezerwacji możecie dokonać telefonicznie lub mailowo.

Macie więcej pytań? Zapraszamy do kontaktu:
  • 518 161 110
  • info_wroclaw@jumpworld.pl


« powrót