Wycieczki szkolne & wf

Najlepsza wycieczka szkolna dopiero przed Tobą!
Moc atrakcji naszego parku rozrywki JumpWorld czeka na najmłodszych, młodszych i nieco starszych. Warto wybrać się do naszego parku podczas szkolnej wycieczki albo zorganizować tu zajęcia z Wychowania Fizycznego, jakich jeszcze nigdy nie było.
Korzystaj i ciesz się wyskakaną wolnością.

Galeria


 

Baw się z klasą

JumpWorld zmienia oblicze klasowych wydarzeń! Wycieczki klasowe w JumpWorld lub zorganizowane lekcje WF-u to doskonała alternatywa dla zwykłych zajęć lub dobrze znanych atrakcji. Dzięki doskonałej i bezpiecznej infrastrukturze, doświadczonej kadrze animatorów oraz wyjątkowym wrażeniom, Twoi podopieczni nie zapomną wizyty w JumpWorld. Tutaj stwierdzenie „przyjemne i pożyteczne” pasuje idealnie: doskonała zabawa i rozwój fizyczny w formie, która zachęci do wejścia na trampoliny nawet miłośników zwolnień z WF-u.

Pobierz zgodę rodzica/opiekuna na korzystanie z parku: zgoda rodzica
Pobierz zgodę opiekuna grupy na korzystanie z parku: zgoda grupowa opiekuna

Dla nauczycieli kawa gratisDla nauczycieli kawa gratis!

Przydatne informacje:

 • Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłacenie zadatku w wysokości 100 zł. Można go wpłacić osobiście lub na numer konta: Idea bank 62 1950 0001 2006 0002 5382 0002 – wówczas mailowo proszę przesłać potwierdzenie wpłaty. W tytule proszę wpisać „wycieczka”, datę i godzinę. Mail zwrotny jest gwarancją jej przyjęcia. Zadatek należy wpłacić najpóźniej 7 dni po dokonaniu rezerwacji.

 • Wymagane skarpetki antypoślizgowe – aby zabawa była bezpieczna - dostępne na miejscu w cenie 7 zł/para
 • Każdy uczestnik wycieczki, który nie ma ukończonych 18 lat, musi posiadać pisemną zgodę rodzica/opiekuna prawnego na zabawę w naszym parku. Zgoda dostępna tutaj: ZGODA RODZICA
 • Wymagany strój sportowy

Cena:

wejście 1os. /60 min - 20zł, cena wejścia na inny przedział czasowy ustalana indywidualnie
Skarpetki antypoślizgowe - 7 zł/para
Wycieczki szkolne odbywają się: w tygodniu w godzinach 8:00-14:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 8:00-10:00

Zorganizuj wycieczkę szkolną lub lekcję WF-u!

Chcesz zorganizować wycieczkę dla klasy lub szkoły, a może wyskakaną lekcję wf-u? Masz pytania? Napisz do nas, zostaw nr telefonu do siebie, a my skontaktujemy się z Tobą i omówimy szczegóły!
Przed wysłaniem nam swoich danych, koniecznie zapoznaj się z Polityką Prywatności ,  w której znajdziesz informacje o administratorze Twoich danych osobowych, Twoich prawach, w jakim celu przetwarzane są Twoje dane, przez jaki okres, kim są odbiorcy Twoich danych oraz wszelkie inne informacje, które dotyczą ochrony Twoich danych osobowych.
 • PARK TRAMPOLIN
  Katowice ul. Pszczyńska 6
 • GODZINY OTWARCIA
  Godziny otwarcia: PN-PT 14:00-20:00
  SB-ND 10:00-20:00
  - dla grup zorganizowanych terminy są ustalane indywidualnie.
 • INFORMACJA
  572 955 975

NASZA OFERTA