Marketing

Współpraca z największą siecią parków trampolin w Polsce.

Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom nie tylko naszych gości, ale także kontrahentów, mamy przyjemność zaproponować współpracę marketingową na terenie naszych parków. Jest to oferta obopólnie korzystna, ale dotykająca także swoimi pozytywnymi konsekwencjami naszych gości, dzięki którym nic nie byłoby takie, jakie jest.

Zbudowanie marki Katowice park trampolin Jump World zajęło nam wiele pracy, wysiłku i starań. Chcemy się rozwijać i nieustannie iść do przodu, a nie jest to możliwe bez partnerów biznesowych, których zachęcamy do kontaktu. Nasza marka jest rozpoznawalna w kraju, a co dzień gościmy tysiące osób we wszystkich parkach trampolinowych całej Polski. Dlatego chcielibyśmy przedstawić ofertę wspólnego działania, która pozwoli nam rozwinąć sieć o kolejne parki, a więc o kolejną przestrzeń reklamowo-marketingową. 

Współpraca jest naszym celem, gdyż tylko concordia parvae res crescunt. Dlatego przedstawiamy naszą ofertę, która dopasowana jest indywidualnie do każdego przedsiębiorcy i przedsiębiorstwa, by z pełnią świadomości określić plan rozwoju i dalsze kroki na drodze do jeszcze bardziej rozbudowanych i dających jeszcze więcej naszym gościom, kontrahentom i nam satysfakcji i zadowolenia. Katowice Jump World świat trampolin to idealne miejsce na działalność marketingową z dużym potencjałem.

Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy prosimy o kontakt na adres mailowy: info_katowice@jumpworld.pl