Wielkie spotkanie z Nanami Chan - Leszno Jump World 12 kwietnia!

Takiego gościa jeszcze nie mieliśmy. Prosto ze świata wirtualnego do naszego parku rozrywki przybędzie Nanami Chan. Jedna z najbardziej znanych polskich youtuberek młodego pokolenia dobrze wie, jak skraść Wasze serca. Teraz czas na zabawę z nią na trampolinach. Będzie się działo!

Leszno Jump World i Nanami Chan

Nanami Chan to tak naprawdę Olga Sałacka, która swoja karierę zaczęła już kilka lat temu. To jedna z najchętniej oglądanych przez młode osoby twórczyń w naszym internecie. Czas, by pokazała się Wam na żywo. Przyjdź do nas, a Leszno Jump World pozwoli Ci na przeżycie tego wyjątkowe spotkania naprawdę!

Tylko w tygodniu od 12 do 19 kwietnia Nanami Chan pojawi się w Jump World, a Wy będziecie mogli spędzić z nią czas. Bilety w promocyjnych, atrakcyjnych cenach – tylko 25 złotych! Ale to nie wszystko. Zrób zdjęcie z Nanami Chan, wrzuć do serca i czekaj na wielkie losowanie. Do wygrania spędzenie całego dnia z Nanami Chan!

Dodatkowe atrakcje

Leszno Jump World przygotowało Wam także inną niespodziankę. Jeżeli przyjdziecie do nas w dniach od 12 do 19 kwietnia i zarezerwujecie wyskakane urodzinki na dowolny termin, otrzymacie autograf Nanami chan dla swojego dziecka oraz coś w prezencie. Dodatkową niespodziankę!

Zapraszamy do odwiedzania naszego świata rozrywki na trampolinach i oderwania się od rzeczywistości. Spraw swojemu dziecku radość i przyjdźcie na spotkanie z Nanami Chan. To może być jedyna taka szansa. Nie przegap jej! 
Wskakuj do nas koniecznie! smiley


« powrót