Świat trampolin Leszno i interaktywne dmuchańce 27 i 28 kwietnia

Weekendowa rozrywka w lesznieńskim parku trampolin już na Was czeka. Tylko 27 i 28 kwietnia zapraszamy Was do spędzenia niezwykłego czasu z maszynami do gier. Nie będą to jednak gry takie, jakie znacie na co dzień. To niezwykła, wyskakana niespodzianka! Wskakujcie do nas i bawcie się razem z nami!

Maszyny tylko na weekend w świecie trampolin Leszno

Zaraz po świętach postanowiliśmy zorganizować dla Was coś specjalnego. W weekend, 27 oraz 28 kwietnia pojawią się dla Was specjalne maszyny do gier. Będą to tzw. interaktywne dmuchańce, które ubarwią świat trampolin Leszno swoimi możliwościami. Nie możesz ich przegapić!

Interaktywne dmuchańce to alternatywa dla normalnych gier i zwykłego skakania. Dzięki nim dzieciaki będą się świetnie bawiły, a do tego przeprowadzą całkowicie samodzielnie prawdziwy trening motoryczny. To doskonała okazja, by spędzić czas aktywnie!

Jak wolny czas, to tylko do Jump World

Czas wrócić do formy po świętach. Oprócz specjalistycznych, nowoczesnych maszyn do treningu, oferujemy mnóstwo atrakcji i wiele okazji do zabawy i aktywnego wypoczynku. Dzięki skokom na trampolinie można zapomnieć o dodatkowych kilogramach, które zyskaliśmy wraz ze świątecznym obżarstwem.

Świat trampolin Leszno to idealne miejsce, by zadbać o zdrowie i własną sylwetkę. Zapraszamy wszystkich do skorzystania nie tylko z możliwości automatów do interaktywnych dmuchańców, ale także do wyboru swojej strefy w naszym parku rozrywki, by poskakać i aktywnie spalić to, co nagromadziło się przez święta. Zapraszamy!  


« powrót