Aktualności

Minecraftowy tydzień 26 luty - 3 marca - pomysł na urodziny dla dziecka w Lesznie!

Luty żegnamy wyskakanym tygodniem z grą Minecraft! Tylko od 26 lutego do 3 marca cały park rozrywki Jump World w Lesznie zostanie zamieniony w pikselową krainę. Baw się z gąbkowymi sześcianami, wykorzystuj kilofy, miecze i łopaty, nie daj się Creeperowi. To czas na świat Minecrafta wśród trampolin.
 

Moc atrakcji dla fanów pikseli

Tylko od dwudziestego szóstego lutego do trzeciego marca możecie spotkać postaci znane z gry Minecraft. To nie tylko świetny pomysł na urodziny dla dziecka Leszno, ale także moc konkursów z nagrodami. W planach między innymi:
  • Stoczenie pojedynku z Creeperem na gladiatorze;
  • Specjalna gra z wykorzystaniem gąbek – znajdź odpowiednie surowce na terenie parku i ułóż z nich odpowiednie przedmioty;
  • Broń się przed Creeperem w specjalnie zbudowanym przez siebie forcie – zabawa „w gonionego”;
  • Rzucaj i trafiaj! Jeśli strącisz uciekającego Creepera, zdobędziesz dodatkowy surowiec!

Specjalne urodziny

Tydzień Minecrafta w Jump World to także okazja na skorzystanie ze specjalnych pakietów na urodziny dla dzieci. Leszno oferuje między innymi pakiet z postacią z gry Minecraft. Zarezerwuj termin na urodziny z postacią przez cały tydzień, a po wpłaceniu zadatku – do wykorzystania będzie darmowa postać! 
 

Skorzystaj z okazji!

Nie zwlekaj! Tydzień z grą Minecraft trwa tylko do 3 marca. Tylko do tego momentu możecie bawić się z postaciami z tej gry i stoczyć ciężki bój z Creeperem. Niech wygra najbardziej wyskakany! 
 


« powrót