Aktualności

Jump World w Lesznie – tydzień cały dla kobiet! 3-10 marca

Spędźmy ten wyjątkowy dzień razem. Tylko od 3 do 10 marca zapraszamy wszystkie panie na specjalne zajęcia, wyjątkowe atrakcje i wiele więcej niż tylko zabawa do naszego parku rozrywki. Chcemy Ci pomóc zadbać o siebie. Pozwól nam Cię rozpieścić!
 

Cały tydzień dla kobiet

Świat trampolin Jump World w Lesznie zaprasza wszystkie panie na niezwykły tydzień poświęcony kobiecemu pięknu. Obok licznych atrakcji, związanych z naszymi strefami swobodnego skakania, każda z kobiet będzie mogła wziąć udział w darmowych zajęciach fitness. Uczcij dzień kobiet i wpadnij do nas!  
 

Wyjątkowe weekendowe atrakcje

Zwieńczeniem tygodnia Dnia Kobiet będzie weekend pełen cudów. Wówczas przewidzieliśmy dla pań prawdziwy wysyp atrakcji. Każda z Was otrzymuje niepowtarzalną okazję wejścia do parku trampolin za jedyne 30 złotych za godzinę. Uwaga! Tylko w ten weekend, do każdego biletu każda z pań może dobrać sobie zabiegi upiększające przez całą godzinę za darmo! 
 

Baw się bez końca

Nie zwlekaj, tylko wybierz się do Jump World, niech trampoliny Leszno pozwolą Ci zapomnieć o całym świecie. Przez cały weekend spotkasz u nas zabiegi kosmetyczne, porady dietetyczne oraz cały pakiet usług instytutu urody. Zadbaj o siebie i zapomnij o nudzie! Spędź tydzień dla kobiet tak, jak powinnaś i wyzwól więcej endorfin, by poczuć wiosnę! Pozwól nam zadbać o Ciebie i baw się dobrze. Czekamy tylko na Ciebie!


« powrót