Aktualności

Jump World Leszno zaprasza 15 marca na 2 edycję nocnego skakania!

To już drugi raz, kiedy nasz park rozrywki zamieni się w nocną arenę bohaterów i „piżamowców”. Przyjdź i zabaw się z nami. Czekają na Ciebie liczne atrakcje, konkursy i promocje. Nie przegap i przebierz się, a nie ominie Cię zabawa. Zabawa rozpoczyna się 15 marca o godzinie 21:00 i trwa do 24:00. Cena 3-godzinnego biletu to tylko 33 zł!


2 edycja nocnego skakania

To już II edycja wyjątkowego wydarzenia, które na zawsze zmieni oblicze świata trampolin. Oto bowiem, pełną nocą, zapraszamy na wyskakaną zabawę w nietypowych okolicznościach. Tę jedną noc, otwieramy nasz świat trampolin dla Cebie w nocy i pozwalamy na skakanie w tych nietypowych warunkach. Przyjdź i zobacz, jak to jest! Tego się nie da opowiedzieć, to trzeba zobaczyć i wyskakać samemu! 


Przyjdź przebrany, wyjdź szczęśliwy

Tylko w tę wyjątkową noc 15 marca będziesz mógł spotkać wyjątkowych superbohaterów i poskakać z fanami piżam. Ty też się przebierz! Szalona zabawa ciemną nocą, nocne stworzy i bohaterowie i mnóstwo śmiechu i aktywnego wypoczynku – tylko podczas nocnego skakania w Jump World Leszno!


Strefy zabaw czekają na Ciebie!

Odkryj jak przedrzeć się przez tor parkour w stroju supermana, zabaw się w basenie z gąbkami w swojej najlepszej piżamie lub, w stroju Spartakusa, stocz walkę w strefie gladiatora. Wszystkie chwyty dozwolone, gdy nocne skakanie ogarnie park trampolin Jump World w Lesznie. Przecież bez Ciebie ta impreza nie może się udać. Czekamy na Ciebie!

 


« powrót