Jump World Leszno park trampolin i wielkanocne szukanie jajek 20 kwietnia

Wielkie szukanie jajek przed świętami? Tylko w Leszno parku trampolin Jump World! Nasz park rozrywki przygotował dla Was coś specjalnego. Tylko teraz gwarantujemy wiele zabawy z odnajdywaniem jaj wielkanocnych, które znalazcy przyniosą szczęście i przyjemność. Wielkie szukanie jajek? Tylko w Lesznie, tylko w JumpWorld!

Atrakcyjne nagrody ukryte w jajkach

Wyjątkowa atrakcja, a więc szukanie ukrytych przez nas jaj świątecznych będzie odbywało się w sobotę, 20 kwietnia. Tego dnia obowiązywać będą rezerwacje miejsc, by każdy miał równe szanse na znalezienie tych niezwykłych jajek, które sprawią, że święta będą jeszcze piękniejsze. 

Przyjdzie w Wielką Sobotę do Jump World – najlepszego parku trampolin w Lesznie – i zgarniajcie nagrody. Każde z jajek będzie zawierało informacje o tym, co dokładnie się wygrało. Gorąco zapraszamy do rezerwowania miejsc już dziś, bo do zdobycia jest wiele gadżetów i zniżek na wejścia do lesznieńskiego parku trampolin.

Odświętnie w Jump World Leszno park trampolin

Jednak szukanie jajek to nie jedyna atrakcja, jaka czeka na Was w naszym parku rozrywki. Przygotowaliśmy różne strefy specjalnie dla Was, byście mogli oderwać się od codzienności i zrelaksować się w gronie rodzinnym. Zapraszamy do naszego świata już teraz! Sprawdźcie, czy naprawdę daje on tak wiele frajdy!

Nie zapominajcie o nas także w święta! Leszno park trampolin dostępne jest nie tylko w Wielką Sobotę, ale także zaraz po świętach, dlatego wspólny odpoczynek możecie zacząć już od wtorku! Zapraszamy i czekamy na Was!


« powrót