Tor Przeszkód

Poczuj się jak Yamakasi i zacznij pokonywać tor przeszkód w zawrotnym tempie. Skacz wyżej, szybciej, dłużej i dalej! To wszystko ma znaczenie w pobijaniu rekordów!

Galeria


 

Wkrocz na tor przeszkód i nie daj się pokonać!

Bądź szybki jak ninja, nieprzejednany jak samuraj, szybki jak Yamakasi i zwinny jak jaszczurka. Nasz tor przeszkód to prawdziwe wyzwanie i tylko najlepsi są w stanie mu sprostać. Zobacz jak trampoliny wpłyną na Twoją zdolność walki o najlepszy czas i przekonaj się czy podołasz trudom pokonywania kolejnych przeszkód i barier.  Zapraszamy na trampoliny w Katowicach, by wykazać się szybkością i sprytem.

Tor przeszkód w parkach Jump World, który przygotowujemy to unikatowa układanka. Nie da się go zapamiętać, nie da się go nauczyć. To wciąż zmieniające się warunki, trampoliny pod stopami i garść odwagi, której potrzebuje każdy, kto chce zmierzyć się z wysokością. Tutaj musisz mieć umiejętności niemalże niczym ninja, by poruszać się szybko, bezszelestnie i skutecznie. Każda sekunda jest ważna!

Gotowi… Do startu… Start! Tor przeszkód to doskonały pomysł na urodzinki dla dziecka, Katowice wiodą w tym prym. Dzięki naszym zajęciom dzieci będą mogły zmierzyć się z różnymi przeszkodami, które sprawdzą ich szybkość, spryt, zwinność oraz odwagę całkowicie bezpiecznie i bez narażania zdrowia. Tor przeszkód będzie fajnym elementem imprezy urodzinowej dla Twojej pociechy.

Odkrywaj nowe ścieżki i nie daj się zaszufladkować. Przekonaj się, że tor przeszkód w parku trampolin to nie przelewki. Zostaną tylko najlepsi. Bądź wśród nich!
 

NASZE ATRAKCJE