Strefa siatkówki

Ścięcia, bloki i wybicia nigdy nie były tak proste i efektowne! Graj, rywalizuj, używaj trampolin i ścian, aby rozegrać wyjątkowy mecz. Grają u nas znane drużyny z Twojego miasta. Zbierz ekipę, zagraj i Ty !

Galeria


 

Bądź jak Kurek, Kubiak i Bieniek – strefa siatkówki

Niezwykła popularność siatkówki dotarła także do nas. Katowice Park Trampolin JumpWorld zaprasza na pasjonujące rozgrywki siatkarskie, które znacząco różnią się od tych, znanych Ci ze szkolnych sal gimnastycznych. Tutaj zablokujesz, zetniesz i wbijesz gwoździa w podłogę – po prostu wykorzystaj trampoliny, by bawić się w siatkówkę jeszcze lepiej!

Jednak nasza strefa siatkówki to, oprócz doskonale przygotowanego boiska do tego sportu oraz zabezpieczeń, które cały czas dbają o naszych gości, także profesjonalne mecze i znane drużyny z Katowic. Dlatego wystarczy zebrać kilkuosobową ekipę i zacząć odbijać! Zasady są dość dowolne, choć zawsze przed grą jasno określane. Nie różnią się bardzo od klasycznej siatkówki, z tym że u nas możesz wykorzystać każdy element trampoliny, by osiągnąć więcej. Odbij się od podłoża lub od ścian i wyprowadź zabójczą kontrę. Zablokuj przeciwnika i zdobądź punkt. Poczuj się jak zawodowiec!

A może by tak mecz siatkówki na trampolinach na urodzinki dla dziecka w Katowicach? To idealna okazja, by rozruszać dzieciaki, zaszczepić w nich miłość do rywalizacji oraz gry fair, a także by pokazać jak efektowna i przyjemna może to być gra. Zorganizuj swojemu dziecku imprezę w parku trampolin i za jego kulminacyjny punkt obierz mecz siatkarski, a zobaczysz jak wiele dziecięcych buzi będzie uśmiechniętych.  

Odkryj jak piękna gra może być początkiem miłości do skakania. Wyskacz siatkówkę i poczuj się jak mistrz!
 

NASZE ATRAKCJE