Strefa Dodgeball

Popularny „zbijak” zyskuje nowe, szalone oblicze! Rzuty z wyskoku,  szaleńcze odbicia od ścian które tutaj są trampolinami, uniki po odbiciu od trampoliny to mnóstwo frajdy,  której nie można przegapić. 

Galeria


 

Zbij lub uniknij – zabawa w dwa ognie inna niż wszystkie!

Kto nie zna popularnego zbijaka, czyli gry w dwa ognie? Każdy kiedyś próbował swoich sił w tej ciekawej i wymagającej różnych umiejętności grze. A co by się stało, gdybyśmy areną zmagań uczynili trampoliny Katowice? Nie chcieliśmy się więcej zastanawiać i tak też uczyniliśmy! Sprawdź jak to jest grać w „zbijaka-odbijaka”!

Popularna gra w dwa ognie teraz nabiera dodatkowych rumieńców. Przede wszystkim odbijasz się od trampolin, dzięki czemu robisz fascynujące i spektakularne uniki oraz nietypowe pady. Po drugie na ścianach także masz trampoliny, a więc nie tylko możesz z nich korzystać, by się odbić, ale także, by piłka poleciała dokładnie tam gdzie chcesz. Oto nowe możliwości, które możesz przetestować na naszym boisku do dodgeball. Strefa sportowa oferuje wiele pięknych spotkań i niezapomniane emocje. Zbieraj ekipę i wskakujcie na trampoliny!

Strefa dodgeball to także idealne miejsce na imprezy okolicznościowe. Jeśli więc zastanawiałeś się gdzie zrobić urodziny dla dziecka Katowice, to nie zapominaj, że jest takie miejsce jak nasz park trampolin Jump World. To tu odkryjesz niezwykłe, nowe zasady gry i sprawisz, że na twarzy Twojego dziecka zagości uśmiech. To tutaj przeżyje swoje niepowtarzalne i niezapomniane urodziny, a jego świat będzie wolny od trosk i pełen radości. A do tego spożytkuje swoją energię i zobaczy jak fajny jest świat sportu!

Odkryj strefę zbijaka na trampolinach – dodgeball i zanurz się w nim sam lub z całą rodziną i paczką znajomych!  
 

NASZE ATRAKCJE