Strefa akrobatyczna

Najbardziej zaawansowane triki i popisy znajdą tutaj swoje miejsce. Duża przestrzeń pozwoli Ci w spokoju wykonywać nawet całe sekwencje akrobacji bez obawy o bezpieczeństwo i komfort pozostałych uczestników.

Galeria


 

Przestrzeń do ćwiczeń – strefa akrobatyczna

Poczuj wolność i znajdź miejsce, w którym łatwiej przyjdzie Ci skupić się na swoim zadaniu. Wymyślne salta, proste przewroty czy skomplikowane układy akrobatyczne mogą tu być wykonywane bez obawy o własne zdrowie. Strefa akrobatyczna, park trampolin Jump World Katowice to adres, którego nie mogą przegapić pozytywnie zakręceni.

To tutaj można ćwiczyć najróżniejsze akrobacje, gdyż strefa akrobatyczna to specjalna, duża przestrzeń, która umożliwia miękkie lądowanie. Dzięki temu akrobacje są wykonywane w sposób absolutnie bezpieczny i nie ma ryzyka, że dzieci czy dorośli zrobią sobie krzywdę. Co więcej, jest to tak duża przestrzeń, że Twoje ewolucje nie będą zagrażały nikomu innemu, a więc nie ma też obawy, że staniesz się czyjąś ofiarą. To miejsce największego skupienia w naszym parku trampolinowym w Katowicach.

Gdzie zrobić urodziny dla dziecka w Katowicach? Rzecz jasna w Jump World, a zwłaszcza w strefie akrobatycznej, która nie tylko pozwala większej ilości dzieci współpracować i bawić się wspólnie, a wciąż bezpiecznie, ale także w sposób szczególny dba o ich bezpieczeństwo oraz o bezpieczeństwo osób, które się w niej znajdują. To także miejsce, gdzie najłatwiej je upilnować i skorzystać z naszej dodatkowej oferty tygodniowej. To specjalne miejsce, gdzie zabawa łączy się z wysiłkiem i trudem poruszenia swojego ciała.  

Świat trampolin jest niezwykły także dzięki strefie akrobatycznej, która jest doskonałym pomysłem dla małych i dużych.
 

NASZE ATRAKCJE