Pliki do pobrania


Co jest potrzebne, by brać udział w skocznym szaleństwie?

Jeśli zastanawiałeś się co trzeba zrobić, by móc wejść na teren naszego obiektu, to specjalnie dla Ciebie park trampolin Jump World w Katowicach przygotował szereg informacji zawartych w tej zakładce – pliki do pobrania. To kilka dokumentów, które pozwolą Ci wziąć udział w największym wyskakanym szaleństwie, jakie kiedykolwiek widziałeś. Informacje tu zawarte kierujemy zarówno do naszych młodych, nieletnich gości, jak i do dorosłych.

Regulamin świata trampolin
Wśród tekstów, które warto przeczytać, umieściliśmy regulamin korzystania z całego obiektu. Znajdziesz tam wszelkie warunki odpłatności naszej usługi, ale także sam regulamin korzystania z areny głównej oraz innych aren i stref, jakie znajdują się na terenie katowickiej hali trampolin. Warto zapoznać się z regulaminem przed wejściem na halę, do czego każdy z uczestników zabawy jest zobowiązany.

Zgody i pozwolenia
Jednak zabawa na trampolinach, nasz park trampolin JumpWorld w Katowicach, jest ograniczona przez bezpieczeństwo. W trosce o Was, stworzyliśmy zasady, których każdy uczestnik zabawy musi przestrzegać. Co ważne, osoby niepełnoletnie winny posiadać zgodę opiekuna lub rodzica, który wyrazi zgodę na zapisy regulaminu oraz udział dziecka w strefie skakania. Do złożenia oświadczenia zobowiązany jest także opiekun grupy, jeśli wejście odbywa się grupowo. 

W trosce o Wasze bezpieczeństwo oraz zagwarantowanie maksymalnej swobody prosimy o zapoznanie się z plikami, które znajdują się na tej podstronie.