Piszą o nas

DATA WYDANIA 31/01/2019

DATA WYDANIA 01/06/2018

DATA WYDANIA 30/05/2018

Trampoliny przyciągają uwagę!

Moda na parki trampolin w całej Polsce przybyła do nas dopiero jakiś czas temu. Chcąc zadać kłam tezie, że nie potrafimy się bawić, postanowiliśmy stworzyć wyjątkowe miejsce – park trampolin JumpWorld Katowice – by pokazać, że zabawa może być przymiotem małych i dużych, niezależnie od wieku. I co najważniejsze, w tym dziele zostaliśmy zauważeni!

Na co zwrócono uwagę? Szereg artykułów, które pojawiły się między innymi w Forbesie czy Harvard Business Review Polska zwracają uwagę, że nasz świat trampolin jest największą tego rodzaju siecią w Polsce. Gwarantujemy rozrywkę dla każdego, w wielu miejscach w całym kraju. Chcemy aktywizować Polaków i pokazywać im, że trampoliny to nie tylko świetna rozrywka oraz szaleństwo bez ograniczeń, ale także doskonały sposób na ruszanie się każdego dnia i zdrowie płynące ze sportu.

Chcemy iść dalej... Każde dobre słowo, które przeczytamy o nas, każda uwaga nie pozostają niezauważone. Cieszy nas zainteresowanie oraz docenienie roli, jaką Jump World świat trampolin Katowice może spełniać, jednak chcemy być jeszcze lepsi z roku na rok. Wciąż poszerzamy naszą ofertę, dajemy coraz to nowe możliwości i rozwijamy każdy z parków. Otwieramy się także na inne miasta Polski i liczymy na dalsze ciepłe słowa i wskazówki z prasy oraz portali branżowych.

Choć piszący o nas cieszą nas niezmiernie, to nie da się ukryć, że najważniejszym zdaniem jest dla nas zdanie naszych klientów. Napisz do nas, by móc wyrazić swoje zdanie, opowiedzieć o wrażeniach i wskazać nam kierunek rozwoju. Czekamy na Twoją opinię!