JumpLina

Skoki do basenu z gąbkami opanowałeś do perfekcji? Wskocz na wyższy level i poznaj naszą atrakcję – JumpLinę! Spróbuj zawstydzić samego TARZANA i poczuj wiatr we włosach już dziś! A może wespniesz się na samą górę niczym KOMANDOS? 

Galeria


 

Bądź jak komandos i Tarzan w jednym – bądź na Jumplinie!

Basen z gąbek to prawdziwa frajda, jednak nie musi być jedyną atrakcją danego miejsca. W jednym z kątów naszego parku czekają atrakcje dla dzieci Katowice. Przedstawiamy jumplinę, czyli połączenie trampoliny, liny oraz gąbek. To musi być strzał w dziesiątkę!

Jumplina to ciekawy pomysł na spędzenie kilku wyczerpujących chwil. Tak naprawdę za jej pomocą możemy zrobić co chcemy. Jest to bowiem idealny sposób na „latanie w powietrzu”, wykonywanie ewolucji bez opadania, a w ostateczności zanurzenie się w basenie pełnym gąbek! Czysta przyjemność, wolność i odskocznia od codziennych problemów. Nasza strefa jumpliny jest wyjątkowym i niepowtarzalnym miejscem, w którym młodsi i starsi mogą wspólnie próbować sił z walką na linie. Kto okaże się lepszy?

Wykorzystujemy liny także podczas specjalnych okazji, wydarzeń, które organizujemy w ramach tygodnia zabaw lub z okazji weekendu. Seria zajęć akrobatycznych z liną, kończąca się zawsze rzuceniem się w gąbki, to prawdziwe piękno parku trampolin w Katowicach i nie tylko. Oferujemy unikatowe zajęcia, ale także urodzinki dla dzieci w Katowicach. Organizacja urodzinowego skakania i szaleństwa na linie na długo zapadnie w pamięć jubilatowi i jego gościom.

Sprawdź swoją wytrzymałość, pokaż na co Cię stać i zmierz się z mityczną jumpliną! Bądź komandosem przestworzy wejdź na samą górę lub pokaż jak chodzić po ścianach niczym Tarzan po drzewach. Lina jest Twoja!
 

NASZE ATRAKCJE