JumpBall

Skacząca piłka + trampolina? Czemu nie! Każdy trening może być ciekawy, szczególnie z piłkami JumpBall! Dostarczamy zabawę i radość jednocześnie kształtując wymarzoną sylwetkę!

Galeria


 

Sylwetka marzeń zrodzona z zabawy? Lekko, łatwo i przyjemnie z JumpBall!

Proste zajęcia z piłką są może skuteczne, ale z pewnością także nudne. Gdy dodamy do tego trampoliny, czas nigdy się nie nuży, a zmiana w sylwetce będzie wyraźna! Przekonaj się jak można połączyć zajęcia fitness z parkiem trampolin w Katowicach. Pamiętaj, że JumpWorld Katowice skrywa przed Tobą wiele tajemnic!

Duże, gumowe piłki są często wykorzystywane w codziennych ćwiczeniach fitness. Pozwalają skupić mięśnie, rozciągać się oraz wpływać na sylwetkę, choć są raczej ćwiczeniem statycznym. Tymczasem piłki w świecie trampolin to czysta zabawa! Skacz tak jak lubisz lub wykonuj ćwiczenia zgodnie z zaleceniami naszych instruktorów. Bierz udział w ćwiczeniach i poprawiaj swoją kondycję, sylwetkę oraz samopoczucie!

Kiedy skaczesz, pracuje niemalże całe Twoje ciało, dzięki czemu sylwetka robi się sama. Asysta piłki pomoże Ci w lepszym wykonywaniu ćwiczeń i we wpływaniu na odpowiednie partie mięśni. Sprawdź się w jumpball i odwiedź nas! Katowice, świat trampolin – niepowtarzalna okazja, by być naj. Zanurz się w świat trampolin i odkryj w nim swoją pasję. Zacznij z jumpball już dziś.

Jumpball jest dla każdego i na każdym zrobi wrażenie. Zabawy z piłką to trudna sztuka. Czy aby na pewno się jej podejmiesz?
    
 

NASZE ATRAKCJE