Grafik zajęć

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10:00             JumpSchool
grupa średniozaawansowana
(10:00-11:00)
17:30   JumpSchool
grupa podstawowa
(17:30-18:30)
  JumpSchool
grupa podstawowa
(17:30-18:30)
     
18:00         JumpSchool
grupa średniozaawansowana
(18:00-19:00)
   
18:30   JumpSchool
grupa zaawansowana
(18:30-20:00)

 
JumpSchool
grupa zaawansowana
(18:30-20:00)
     
19:00 JumpFitness
(19:00-20:00)
           
19:30              
 

Największa sieć parków trampolin w Polsce – zarezerwuj czas już dziś!

W tym miejscu możesz przekonać się jak prosto zacząć zabawę z JumpWorld w Katowicach. Wystarczy, że zerkniesz na grafik i wybierzesz zajęcia, które Cię zaciekawią lub zdecydujesz się na samodzielne szaleństwo w godzinach, w których nikt nie będzie Ci przeszkadzał. Zarezerwuj czas już teraz!

Oferta codzienna
Jump World, największa sieć trampolinowego szaleństwa w Polsce, oferuje nie tylko dostęp do areny głównej czy innych atrakcji parku, ale także zajęcia dodatkowe, które odbywają się pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy pokażą jak ćwiczyć lub w jaki sposób wykorzystać skakanie na trampolinie dla własnych korzyści. Stąd też wpisane w grafik zajęcia, na które należy uprzednio się zapisać. Ciekawe wydarzenia Katowice mają we krwi, dlatego wybierz coś spomiędzy zajęć z Jump School, Jump Zumba, Acro Jump Dance czy Jump Fitness.

Dla dzieciaków
Innym rozwiązaniem jest wykorzystanie parku do zabawy z najmłodszymi maluchami. Na zajęciach z Jump Family, które odbywają się raz w tygodniu, rodzice z dziećmi mogą zapoznawać się z trampolinami i pokazać najmłodszym jak koordynować własne ciało i jak szaleć bezpiecznie. Przyjdź ze swoją rodziną i przeżyj niezwykłą przygodę!

Jeśli jednak nie interesuje Cię nic z naszego grafiku zajęć stałych to mamy dla Ciebie świetną wiadomość – całe weekendy, łącznie z całym piątkiem – przeznaczone są na czyste szaleństwo bez zajęć zorganizowanych, by każdy znalazł u nas coś dla siebie!