Basen z gąbkami

Niezależnie od tego czy kręcisz salta, czy oddajesz się beztroskiej radości ze skoków – w basenie z gąbkami zawsze czeka na Ciebie miękkie lądowanie. Ogromna przestrzeń zapewnia bezpieczeństwo i wyjątkowe wrażenia podczas nurkowania pośród miękkich gąbek.

Galeria


 

Ląduj miękko – basen z gąbkami

Nie ma nic piękniejszego niż uczucie beztroski, gdy możesz wzbić się w powietrze i oczekiwać miękkiego lądowania. Oto miejsce, gdzie marzenia się spełniają! Zanurz się po uszy w basenie z gąbkami i odkryj jak wiele może dać przyjemny lot bez konsekwencji. Atrakcje dla dziecka w Katowicach już czekają!

Basen z gąbkami to miejsce, gdzie można wiele. Tutaj robimy salta, przewracamy się, szukamy szansy na dostanie skrzydeł i rzucamy się w otchłań, by po chwili wynurzyć się z przepastnych odmętów gąbek. Miłe w dotyku i niezwykle przyjemne, szczególnie polecane na imprezy dla dzieciaków, które uwielbiają miękko lądować i czuć serce podchodzące do gardła. To także miejsce dla profesjonalistów, którzy chcą w sposób szczególny zadbać o technikę salt i przewrotów.

Wykorzystaj basen z gąbkami! Impreza urodzinowa dla dziecka w Katowicach nie musi być nudna! Basen z gąbkami to jedna z największych atrakcji. Tutaj dzieci mogą popuścić wodze fantazji i dać upust swojemu szaleństwu, a co najważniejsze – nic im za to nie grozi! Pełnia wolności i szaleństwa, która wyzwala dziecko z każdego z nas. Dołącz do pozytywnie zakręconych!

Piękno tkwi w wolności niczym nieskrępowanej. Tak też wygląda zabawa z gąbkami i basenem, do którego wpaść nie boi się nikt. Miękkie lądowanie i przyjemność lotu to coś, czego pozazdrości nam każdy! 
 

NASZE ATRAKCJE