NASZE ATRAKCJE

Moc atrakcji w wielkim parku!

Niezależnie od tego czy lubisz skakać, robić przewroty czy grać w siatkówkę – w Park Trampolin Katowice ma dla Ciebie coś ekstra! Przyjedź, przekonaj się, że nasze parki to najlepsze miejsca na rodzinną rozrywkę. Na co możesz u nas liczyć, oczywiście poza dobrą zabawą?

Arena główna to przede wszystkim najlepsza przestrzeń do szaleństw. Tu trampolinami jest wszystko – także ściany, od których możesz odbijać się do woli! Ekwilibrystyczne przewroty, proste podnoszenia i niczym nieskrępowana radość z wykonywania różnych ewolucji – na arenie głównej parku w Katowicach każdy jest dzieckiem! 

Strefy sportów - każda osobna, każda wyposażona w najlepsze sprzęty i każda jest trampolinami wyłożona! Oto strefy siatkówki, dodgeballu oraz basketu. Nigdy nie dosięgnąłeś do siatki, by móc zablokować ścięcie? U nas to możliwe! Wsad za trzy punkty? Czemu nie! Poznaj także dodgeball, czyli grę w dwa ognie w niecodziennych okolicznościach.

Tor przeszkód - rekord za rekordem, przeszkoda za przeszkodą, skok za skokiem. Bądź najlepszą wersją siebie i pokonaj tor jak najszybciej. Zgarnij tytuł mistrza toru i przekonaj się, że atrakcje w Katowicach to nie tylko spodek!

Piękno sportu i trampoliny w jednym. Skacz szybciej, skacz dalej, skacz wyżej, skacz mocniej. Po prostu skacz i nie przejmuj się niczym! Atrakcji, jakie zapewniamy w naszym katowickim parku trampolin nigdy nie zapomnisz!