Arena Główna

Największa przestrzeń do szaleństwa – proste akrobacje czy zwykłe unoszenie się w powietrzu są tutaj na porządku dziennym.  Nic nie ograniczy Twojej swobody i wyobraźni – dosłownie. Możesz szaleńczo odbijać się nawet od ścian, które również są trampolinami.

Galeria


 

Największa przestrzeń do szaleństwa – Arena Główna

Mnóstwo trampolin, szereg skoczni, wiele godzin zabawy i ściany, od których możesz się odbić. Arena główna, którą oferuje nasz świat trampolin Katowice jest największą przestrzenią, na której można dokonywać cudów związanych ze skakaniem i ewolucjami. Poznaj bliżej naszą ofertę.

To duża przestrzeń, na której umiejscowiliśmy nasze trampoliny. Są one wszędzie, i na podłodze, i na suficie. To prawdziwy raj dla tych, którzy marzą o niczym nieskrępowanej wolności podczas robienia przewrotów, ewolucji czy ekwilibrystycznych póz. To także doskonała przestrzeń do ćwiczeń w różnych ofertach zorganizowanych, które oferujemy.
 
Arena główna jest także doskonałym miejscem na urodziny dla dziecka Katowice. Wiele trampolin pomieści większą grupę dzieci, które będą mogły szaleć do woli i spędzić czas aktywnie. To ważne, gdyż w dzisiejszym świecie ruch powolnie zanika. Urodzinki w naszym Jump World to także okazja, by nasze dziecko spędziło czas w sposób niekonwencjonalny, ciekawy i wzbogacony o atrakcje, jakie dla niego przygotujemy.

Warto także zwrócić uwagę na arenę główną, gdy chcemy poskakać wspólnie z naszymi biskimi. To doskonała przestrzeń dla rodzin które wspólnie poznają kolejne trampoliny i razem bawią się przez cały czas pobytu w parku trampolin. Katowicka hala oferuje wiele atrakcji i miejsce do szaleństwa bez konsekwencji.

Doskonały wybór dla małych i dużych – arena główna to wyskakane miejsce dla każdego.
 

NASZE ATRAKCJE