Zorganizuj wyskakane urodzinki w Parku Trampolin Katowice swojemu dziecku!

Doskonała zabawa dla wszystkich dzieciaków. Moc atrakcji, trampoliny i dużo uśmiechu – takie są wyskakane urodzinki w parku trampolin Katowice organizowane przez park rozrywki z trampolinami Jump World w Katowicach! Zapraszamy i maluchów i starszych, którzy chcą poczuć przyjemność z szaleństw na trampolinie. Nie daj się urodzinowej nudzie!
 

Wyjątkowe urodzinki w parku trampolin Katowice

Zorganizuj swojemu dziecku wyjątkowe urodzinki w parku trampolin Katowice, które zapamięta na długo! Sprawdź nasze oferty już teraz. Co więcej, nasz park trampolin często oferuje także wyskakane promocje na niezwykłe urodziny.

Sprawdzaj nasze aktualności i bądź na bieżąco z ofertami niezwykłego świętowania na trampolinach. Sprawdź naszą ofertę, odwiedź nasz park i przekonaj się, że wyskakane urodzinki w Jump World Katowice to doskonały prezent dla Twojego malucha.
 

Przykładowe urodzinki

A jak wyglądają urodzinki w naszym parku? Najpierw zapraszamy wszystkich gości na oficjalne przygotowanie i zaczynamy przyjęcie. Rozmawiamy z dziećmi o bezpieczeństwie i przeprowadzamy wesołą i przyjemną rozgrzewkę. Potem czas na gry i zabawy prowadzone przez animatora, które dostosowane są do wieku dzieci i ich sprawności fizycznej. Jest też czas wolny dla dzieciaków na beztroską zabawę na trampolinach!

Oferujemy także pół godziny w sali urodzinowej, w której przygotowywany jest przez rodziców poczęstunek, następuje składanie urodzinowych życzeń i oczywiście wręczanie prezentów jubilatowi. Sprawdź pakiet dla swojego dziecka i zrób mu niezwykłą niespodziankę!
Zapraszamy!

Rezewacje urodzinek tel. 572 955 975


« powrót