Zmiana godziny otwarcia Parku 11-14 i 18-19 czerwca! Park rozrywki JumpWorld Katowice zaprasza do zabawy!

Jumplina, tor przeszkód, a może Arena Główna? Którą naszą atrakcję lubisz najbardziej? Jeśli jeszcze nie wiesz albo jeszcze nie było Cię u nas, koniecznie sprawdź naszą ofertę już teraz! Uwaga, wyjątkowo w najbliższych dniach nasz park rozrywki będzie otwarty później. Nie wiesz, o której przyjść? Sprawdź na stronie!
 

Park rozrywki JumpWorld Katowice otwarcie

W najbliższych dniach od 11 do 14 czerwca nasz park rozrywki JumpWorld Katowice zostanie otwarty nieco później. Od wtorku do piątku będziecie mogli skorzystać z naszych atrakcji dopiero od godziny 12:00. Jednak to nie koniec zmian na najbliższe tygodnie.

Podobna sytuacja będzie miała miejsce od wtorku po weekendzie do środy, a więc 18 i 19 czerwca. Wówczas, a więc tuż przed Bożym Ciałem oraz długim weekendem, nasz park będzie przyjmował gości od 12:00. Ale później zapraszamy na normalne godziny i szaloną zabawę w długi weekend całą rodziną! Uwaga – godziny zamknięcia pozostają bez zmian.
 

Jakie atrakcje na Ciebie czekają?

Co znajdziesz w naszym parku trampolin? Oferujemy wyjątkową zabawę na Arenie Głównej, gdzie trampoliny są nawet na ścianach. Ale to nie wszystko! Mamy także wiele innych atrakcji, między innymi strefę gier, w tym strefę basketu, strefę dodgeball oraz strefę siatkówki.

Do tego park rozrywki JumpWorld Katowice to także tor przeszkód, strefa akrobatyczna oraz strefa z basenem z gąbkami. Możesz korzystać, ile chcesz i cieszyć się naszym parkiem bez końca. Zapraszamy do nas i przypominamy, że w dniach od 11 do 14 czerwca oraz od 18 do 19 czerwca będziemy czynni od 12:00.

Do zobaczenia!


« powrót