Wydarzenia dla rodziny Katowice – bajkowy weekend z Fineaszem 18-19 maja!

Środkowy weekend maja w JumpWorld nie będzie wiało nudą! Wręcz przeciwnie – już 18 i 19 maja naszymi gośćmi będą… bracia Fineasz i Ferb. Najbardziej odlotowy duet, rodzeństwo nie z tej ziemi, ale za to z bajki, która podbiła serca milionów na całym świecie. Przyjdźcie do Jump World w Katowicach i przekonajcie się, jacy są naprawdę.

 

Zabawa z Fineaszem – wydarzenia dla rodziny Katowice

Zapraszamy na wyjątkowy weekend pełen zabawy. Tym razem nasz park zamieni się w wielki plac przygód, które przeżyjecie wraz z Fineaszem i Ferbem. Pod hasłem „Fineasz, co dzisiaj robimy?” zorganizujemy Wam liczne konkursy i atrakcje, których jeszcze nigdy nie widzieliście. To będzie jeden z najbardziej spektakularnych weekendów w JumpWorld.

Nasz park trampolin zaprasza wszystkich – dorosłych i dzieci – na weekend pełen wrażeń. Z Fineaszem i jego bratem będziemy mogli spędzić całe dwa dni. W weekend 18 i 19 maja przyjadą do parku, by pokazać sztuczki i wyjątkowe ewolucje na trampolinowych arenach naszego świata. Jesteście na to gotowi? Jak wydarzenia dla rodziny Katowice to tylko JumpWorld!

 

Wyjątkowe atrakcje w majowy weekend

Tego dnia, nasz park trampolin zamieni się w wielką przestrzeń do zabawy dla Fineasza i jego brata, a także wszystkich naszych gości. Wśród wydarzenia dla rodziny Katowice nie mogło zabraknąć właśnie tej niezwykłej wizyty.

Zapraszamy na liczne atrakcje związane z wizytą Fineasza i jego brata w naszym parku. Cieszymy się, że będziemy mogli gościć takie postacie i już nie możemy się doczekać, jak Wam się to spodoba.

Rezerwuj bilet już teraz, ilość miejsc ograniczona -> KUP BILET!

Zatem, do zobaczenia!
 


« powrót