Wycieczki szkolne i zajęcia WF-u Katowice - zabaw się z nami!

Niezwykły pomysł na niebanalne zajęcia wychowania fizycznego? Tylko na trampolinach! Zapraszamy wszystkich nauczycieli na niezwykłe wycieczki szkolne Katowice na zabawę na trampolinach w naszym parku trampolin Jump World Katowice. Do tej pory myśleliście, że lekcje WF-u to nudne zajęcia bez historii? Mamy dla Was alternatywę!
 

Wycieczki szkolne Katowice - niebanalne wydarzenie

Nie ma mowy o nudzie! W naszym parku zarówno lekcje WF-u, jak i jednodniowe wycieczki szkolne Katowice to doskonała alternatywa dla klasycznych spotkań z uczniami. Dzięki doskonałej infrastrukturze dbamy o jakość zajęć i możemy zapewnić perfekcyjną opiekę nad dziećmi. Dzięki nam Twoi uczniowie nie zapomną tej lekcji, a Ty będziesz miał przeświadczenie, jak wiele ich nauczyłeś.

Skorzystaj z okazji i zorganizuj niezwykłą wycieczkę do Jump World lub weź pod uwagę przyjście do parku trampolin w czasie zajęć wychowania fizycznego. To przyjemne i pożyteczne zajęcia, które uczą dzieci odpowiedzialności i rozwijają ich kondycję fizyczną, ale jednocześnie pozwalają na beztroską zabawę. To zajęcia dla miłośników zwolnień z WF-u!
 

Czego potrzebujesz?

Organizacja dnia w JumpWorld Katowice jest prosta. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i wykonasz rezerwację. Pamiętaj, że musisz uzyskać zgodę rodziców na przebywanie na terenie parku oraz zgodę opiekuna grupy na wejście na teren parku trampolin.
Dodatkowo każde dziecko powinno mieć antypoślizgowe skarpetki, bo bezpieczeństwo to dla nas podstawa. Dostępne są na miejscu w naszym parku.

Zapraszamy!

Rezerwuj tel. 572 955 975


« powrót