Upały nam niestraszne! Park Klimatyzowany! Całe wakacje z MultiSport za darmo - Parki rozrywki dla dzieci Katowice!

Upały, które nawiedzają Polskę tego lata nam niestraszne! Dlaczego? Bo nasz park rozrywki JumpWorld jest KLIMATYZOWANY. To sprawia, że wizyta u nas to nie tylko przyjemność skakania i zabawy pośród trampolinowych atrakcji, ale także niezwykła szansa na odpoczynek od ciepła. Zapraszamy!
 

Niezwykłe atrakcje – parki rozrywki dla dzieci Katowice

Kto choć raz odwiedził nasz park, ten doskonale zdaje sobie sprawę, jak przyjemnie jest poskakać na trampolinach i spędzić czas aktywnie. Nie pozwól na wakacje pełne nudy na kanapie czy przed telewizorem. Spraw, by Twoje dziecko chciało się ruszać i bawić, a na dodatek miało z tego frajdę.

Parki rozrywki dla dzieci Katowice to miejsce, gdzie odpoczniesz nie tylko od nudy. Nasz park jest klimatyzowany, dlatego możesz dać ponieść się zabawie i zapomnieć o buchającym gorącu na zewnątrz. Upały nam już nie straszne, dlatego wpadaj do nas!
 

Multisport całe wakacje

Współpracujemy z kartą Multisport. Dzięki temu każdy, kto ma taką kartę, może do nas przyjść i odwiedzić nasz park rozrywki całkowicie za darmo. Zapraszamy przez całe wakacje, a limit dzienny wynosi tylko 60 minut!
Honorujemy karty:

  • Multisport Classic,
  • Multisport Plus,
  • Multisport Kids,
  • MultiActive,
  • Multisport Senior.

Pamiętaj, że trwa cały czas promocja na całodniowe skakanie w Jump World za jedyne 28 złotych. Promocja trwa tylko od 1 do 18 lipca, od poniedziałku do piątku i nie łączy się z innymi promocjami.

Sprawdź parki rozrywki dla dzieci Katowice.

Kupna biletów oraz rezerwacji miejsc z kartą MultiSport możesz dokonywać w naszych Rezerwacjach Online


« powrót