Tylko u nas wyskakane ferie z dziećmi - Katowice JumpWorld!

Wyskakane ferie, o jakich marzą dzieci!

Nie spędzaj czasu na kanapie i pokaż dzieciom, że ferie mogą być niebanalne! Wybierzcie się wspólnie do parku trampolin Jump World i sprawdźcie ciekawe wydarzenia w Katowicach. To idealny pomysł na oderwanie się od nudnej i męczącej codzienności i przeżycie czegoś niespotykanego. Wyskacz sobie przyjemność!

Ferie w Jump World – największym trampolinowym parku rozrywki – to prawdziwa przyjemność. Cały okres, od 11 do 24 lutego to zabawa, zajęcia z instruktorami, atrakcje i wiele innych. Wizyta w parku trampolin to osobne strefy, które zostały zaprojektowane z myślą o niczym nieskrępowanej zabawie. Warto aktywnie spędzić ferie z dziećmi, Katowice mają tu wiele do zaoferowania. Wystarczy wiedzieć, gdzie je spędzić.

Wyjątkowy tydzień od 13 do 20 lutego będzie stał pod znakiem przygody z bohaterami filmu LEGO Przygoda! Zadbaliśmy o liczne atrakcje i konkursy dla dzieciaków, w których można wygrywać fajne nagrody – gadżety, słodkości i darmowe wejściówki. To okres, kiedy duńskie klocki zawładną każdą strefą JumpWorld. Warto wpaść do nas i cieszyć się torem przeszkód, strefą dodgeball czy arenę główną, gdzie czeka moc atrakcji i trampoliny niemalże wszędzie.

Wyskakane ferie to dla dzieciaków świetny sposób na aktywne i niebanalne spędzanie czasu. Warto zapewnić im nie tylko ruch, ale też fajną zabawę, dlatego uśmiechu i konkursów nie może zabraknąć! Zapraszamy do świata trampolin, który niejedno ma do pokazania. Przez całe ferie skaczcie razem z nami i przeżyjcie LEGO Przygodę! Niech zwycięża zabawa!
 


« powrót