Urodziny dla dzieci Katowice? Skorzystaj w maju z promocji w JumpWorld!

Do końca maja w naszym Parku Trampolin JumpWorld Katowice, czekają na Ciebie super promocje!

Wszystkie dzieci zapraszamy do naszego parku trampolin, by spędziły wymarzone urodziny w asyście przeszkód, gąbek, trampolin i wyśmienitej zabawy. To przeżycie, którego Twoje dziecko nie zapomni do końca życia. Tylko teraz mamy dla Was specjalne promocje, które czekają na Was tylko do końca maja. Spieszcie się!

Happy days w Jump World

Jednak urodziny dla dzieci Katowice i ich atrakcje to nie wszystko. W całym maju postanowiliśmy stworzyć dla Was wyjątkową promocję. Tylko w tym miesiącu możecie kupić bilet w naszym parku trampolin Jump World za jedyne 20 złotych i nie przejmować się ograniczeniami. Promocyjne bilety można nabyć w parku oraz przez nasze rezerwacje internetowe!

Aby skorzystać z rabatu należy więc przyjść do nas i cieszyć się wolnym skakaniem. Oferta jest ważna tylko od poniedziałku do piątku, więc musicie wizytę w Jump World zaplanować już teraz. Zapraszamy Was serdecznie!

Urodziny dla dzieci Katowice – zapraszamy w maju!

Do końca maja macie także okazję skorzystać z promocji przygotowanej dla jubilatów. Promocja urodzinowa na wyskakane urodzinki dla dziecka to koszt jedynie 299 złotych w pakiecie podstawowym. Promocja jest ważna na imprezę w godzinach 13:00 – 17:00 od poniedziałku do piątku.

Nie zwlekaj! Jeśli Twoje dziecko ma urodziny w tym miesiącu, szybko skontaktuj się z nami i zrób mu prawdziwą niespodziankę. To będą jego najlepsze urodziny w życiu! Jak urodziny dla dzieci Katowice to tylko JumpWorld.

Wszelkie pytania prosimy kierować pod numerem telefonu 572 955 975 .
 


« powrót