Rozrywka dla dzieci Katowice Jump World? Czerwcowe promocje czekają!

Szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie mogło aktywnie i z przyjemnością oraz uśmiechem na twarzy bawić się i spożytkować energię. Nie ma czasu na wakacyjną nudę, czas na zabawę w czerwcowe promocje w Jump World!
 

Rozrywka dla dzieci Katowice przez cały dzień?

Tylko teraz skaczcie cały dzień za jedyne 20 złotych! W czerwcu przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji i fascynujących promocji, a ta jest jedną z nich! Zapraszamy na wyskakane dni pełne zabawy i uśmiechu. Rozrywka dla dzieci Katowice Jump World to czysta zabawa, której Twoje dziecko na długo nie zapomni.

Zapłać tylko 20 złotych, kup bilet promocyjny i skacz cały dzień. Promocja obowiązuje od poniedziałku do piątku przez cały czerwiec, także w wakacje! Co ważne, bilety na zabawę w naszym parku rozrywki do nabycia na miejscu oraz poprzez naszą rezerwację internetową!
Uwaga – promocja nie łączy się z innymi promocjami.
 

Urodzinki wyskakane dla Twojego Malucha? Sprawdź!

Oprócz czerwcowej promocji na skakanie najdłużej, mamy także coś dla jubilatów. Przedłużyliśmy naszą wyjątkową promocję na wyskakane urodzinki. To rozrywka dla dzieci Katowice, której nie zapomną!

Zorganizuj mu wyjątkową zabawę urodzinową na trampolinach. Wyskakane urodzinki dla Twojego dziecka teraz kosztują jedyne 299 złotych. Promocja dotyczy organizacji urodzin od 13:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku w pakiecie podstawowym. Uwaga – obowiązuje tylko do końca czerwca!
 


« powrót