Aktualności

Podchody 11-13 marca - park trampolin Jump World Katowice!

Zabawa na trampolinach to świetny sposób na wywołanie uśmiechu nie tylko u dzieci. Wyskakane szaleństwo jest sposobem na nudę oraz wspólne spędzanie czasu z przyjaciółmi i rodziną. Czy może być też okazją do stawiania sobie coraz to nowych wyzwań? Od 11 do 13 marca 2019 to my przygotowaliśmy dla Was wyzwanie – odjechane podchody w parku trampolin Jump World Katowice!


Podchody na trampolinach

Pamiętasz jeszcze zabawę w podchody? Radość ze zwycięstw na szkolnych wycieczkach, urodzinach na łonie natury i wakacyjnych obozach? Przywróć wspomnienia w Jump World i ścigaj się z naszą Ekipą, aby odkryć ukryty skarb. Podchody to zabawa, która towarzyszy całym pokoleniom. 

Nie zawahaj się więc zabrać ze sobą rodziców, znajomych czy dzieci. Specjalnie przygotowana zabawa pozwoli poczuć jeszcze większą satysfakcję. Tym razem duma będzie wzrastać nie tylko za sprawą wyskakanych kalorii, ale także dzięki rywalizacji pobudzającej intelekt, spryt, umiejętność współpracy i logiczne myślenie. 


Detektywistyczne szlaki

JumpWorld pomiędzy 11 a 13 marca przygotował specjalnie wyznaczone, trampolinowe szlaki. Chcąc rozwiązać zagadkę zanim zrobią to przeciwnicy, będziesz musiał wraz ze swoją drużyną rozwikłać rebusy, ścigać się w podskokach i odkrywać pozostawione przez nas poszlaki. 

Poczuj się jak detektyw i w podskokach rozwiąż wszystkie zadania. Parki trampolin w Katowicach pozwolą Ci przejść na inny wymiar wyskakanych wrażeń i znów poczuć się jak za szalonych, szkolnych lat!

KUP BILET do Parku już teraz!
 


« powrót