Park Trampolin JumpWorld Katowice biegł z Kukuczką

11 maja odbyła się kolejna, XII edycja Biegu Kukuczki organizowana przez AWF. Nasz Park trampolin JumpWorld Katowice przyłączył się do biegu już w zeszłym roku i w tym również byliśmy z Wami na trasie. Zapraszamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które nie ograniczy się tylko do biegów, również w kolejnych edycjach.

Nieco więcej o biegu

Była to już XII edycja, a druga z nami. Park trampolin JumpWorld Katowice zawsze chętnie przyłącza się do aktywnego wypoczynku. Tym razem nie na trampolinach a w Katowickim Parku Leśnym w Katowicach Muchowcu. Impreza odbyła się 11 maja. Tak jak w poprzednich latach, na uczestników czekały:
  • Maraton,
  • Półmaraton,
  • Dystans 10 km,
  • Dystans 5 km.
Zatem każdy znalazł tu coś idealnego dla siebie. Tym bardziej, że były jeszcze inne powody, by pojawić się na starcie biegu i wziąć udział w tym niezwykłym i wyjątkowym wydarzeniu upamiętniającym wielkiego Jerzego Kukuczkę.

Biegowe atrakcje z parkiem trampolin JumpWorld Katowice

W trakcie zabawy było można wziąć udział w niezwykłych konkursach. Dlaczego niezwykłych? Bo z wyjątkowymi nagrodami! Prosto z naszych trampolin, świeże gadżety Jump World, wejściówki na darmowe skakanie, vouchery i najważniejsza nagroda, czyli specjalny voucher o wartości 500 złotych na urodziny w JumpWorld Katowice.

Nie możesz przegapić tego biegu i nie możesz przegapić licznych atrakcji w następnych edycjach, które przygotują organizatorzy. 
 


« powrót