Park rozrywki Katowice zaprasza na promocyjne skakanie!

Nasz park trampolin przygotował dla swoich gości coś specjalnego. Z okazji zaczętych niedawno wakacji czas na niezwykłe skakanie w promocyjnych cenach. Tylko teraz oferujemy Wam coś specjalnego – wizytę w naszym klimatyzowanym parku w korzystnej cenie!
 

Park rozrywki Katowice – promocja całodzienna

Co przygotowaliśmy? Obok doskonałych trampolin w wielu strefach w całym parku Jump World, możecie skorzystać z okazji i spędzić u nas nieco więcej czasu… Tylko od 1 do 18 lipca od poniedziałku do piątku przygotowaliśmy promocję, która pozwala na zakup jednego biletu za 28 złotych i skakanie przez cały dzień!

Nie przegap doskonałej oferty, która w wakacje może okazać się najlepszym wyborem. Nie tylko zapominasz o kłopotach i bawisz się w najlepsze na trampolinach, ale także odpoczywasz od upałów w naszym klimatyzowanym wnętrzu. Park rozrywki Katowice to miejsce dla całej rodziny!
 

Nie daj się nudzie!

Dzięki naszemu parkowi trampolin Jump World, będziesz mógł zapomnieć o nudzie i bawić się w najlepsze. To idealne miejsce dla całej rodziny, by wspólnie skakać i bawić się w różnych strefach, od Areny Głównej, przez strefę dodgeball i siatkówki, aż po strefę akrobatyczną i tor przeszkód.

Nasz park rozrywki Katowice oferuje wiele atrakcji. Pamiętaj jednak, że oferta kup jeden bilet i skacz, ile chcesz dostępna jest tylko od poniedziałku do piątku.

Zapraszamy tych, co nudzie się nie kłaniają!

Bilety w takiej samej cenie online oraz na miejscu - 28 zł!
 


« powrót