Nocne skakanie Piżama Party - 21 czerwca - Wydarzenia dla rodziny w Katowicach

Niezwykłe wydarzenie po raz kolejny w naszym parku. Zapraszamy wszystkich śpiochów i chętnych na Piżama Party. Trampoliny, nocna pora i dużo uśmiechu to doskonałe połączenie. Nie zwlekaj i wpadnij do nas już 21 czerwca o godz. 21:00 na Nocne Skakanie vol. 9!

KUPUJ BILETY już teraz! Ilość miejść ograniczona!
 

Noc pełna wrażeń

Szukając fajnej rozrywki, zapraszamy Was na wydarzenie dla rodziny w Katowicach i nie tylko, które to odbędzie się 21 czerwca tego roku w naszym niezawodnym i nowoczesnym parku trampolin Jump World. Oto przed Wami doskonała, 3 godzinna zabawa i kolejna edycja nocnego skakania razem z nami.

Przyjdź i skacz na Piżama Party. Przed Wami noc wyskakanych wrażeń. Będzie się działo, tylko nie zapomnij wziąć ze sobą piżamy i poduszki. Dzięki temu spędzisz wyborny czas całą rodziną, wieczorową porą w naszym parku, który kryje przed Tobą wiele tajemnic. Odkryj je!
 

Wydarzenia dla rodziny w Katowicach

Ten dzień zapadnie Ci w pamięci. 21 czerwca zachęcamy do odwiedzin w parku rozrywki, w którym odbędzie się kolejna nocna edycja party z piżamami. To wydarzenia dla rodziny w Katowicach i nie tylko, których nie można przegapić.

Co mamy w planach? Przed Wami noc wrażeń z bitwą na poduszki, budowaniem bazy oraz konkursem na najlepszą piżamę nocy. To jednak nie wszystko! Dlaczego nie może Cię zabraknąć u nas? Bo przygotowaliśmy dla Ciebie jeszcze więcej atrakcji, a wszystko to w naszym parku trampolin Jump World.

Spotykamy się 21 czerwca 2019 na ul. Pszczyńskiej 6 w Parku Trampolin JumpWorld Katowice
Start godz 21:00 do godz 00:00!

To aż 3 godziny zabawy!
Najtańsze bilety internetowe za 28 zł -> KUP BILET nie czekaj. Ilość miejsc ograniczona!
(Wybierz dzień 21 czerwca i godzinę na samym dole Nocne skakanie 21:00 - 23:59)

Bilety na miejscu to koszt 32 zł

Zapraszamy!
 


« powrót