Niedługo 4 urodziny JumpWorld Katowice - niech rozkręci się impreza!

Wyskakane urodziny naszego parku rozrywki z trampolinami to okazja do zabawy! Nie ma nic lepszego niż spędzenie tego dnia z jubilatem w najlepszym parku trampolin w Polsce! Jump World zaprasza na 4 urodziny marki, podczas których będzie się działo. Całymi rodzinami czujcie się zaproszeni już dziś.
 

Świętujemy cały tydzień

Ten niezwykły czas trzeba uczcić zabawą przez cały tydzień. Z okazji 4 urodzin marki Jump World proponujemy wielkie uczczenie na trampolinach z udziałem wszystkich! Świętowanie odbędzie się od 22 do 28 lipca, a więc przez cały tydzień. Nie może Cię zabraknąć razem z nami, więc… Zapraszamy!

Będą atrakcje, goście, pokazy i wiele innych. Będzie to, czego jeszcze u nas nie było. W końcu to 4 urodziny JumpWorld Katowice, a więc jest co świętować, wspominać i przy czym się bawić. No i są trampoliny, które cały czas będą dostępne dla każdego, kto będzie chciał spędzić ten wyjątkowy tydzień urodzinowy razem z nami. Nie przegapcie tego!
 

Urodziny JumpWorld Katowice – szczegóły

Jesteście ciekawi, co takiego przygotowaliśmy dla Was? Wiele to tajemnica! Możemy tu jednak zdradzić, że przez całe czwarte urodziny JumpWorld Katowice będziemy organizowali różne gry i zabawy, konkursy z nagrodami i wiele innych wydarzeń. Prawdziwe apogeum świętowania nastąpi jednak w naszym parku rozrywki już w weekend, a więc 27 i 28 lipca!

Wtedy to wszyscy świętować będziemy z ulubieńcem dzieci, ale… dziś nic nie możemy zdradzić! Śledźcie nasz fanpage na Facebook'u oraz liczne newsy na naszej stronie, na której krok po kroku będziemy odkrywali tajemnice związane z tym świętem. Bawmy się razem w ten urodzinowy tydzień Jump World.

Najtańsze bilety do nabycia na naszej stronie internetowej.


« powrót