Kino kobiet w Galerii Libero z JumpWorld w Katowicach! 15 maja

Coś dla Pań, dla których „fun fitness” to idealny sposób na chandrę. Nasz Jump World jest współtwórcą i sponsorem specjalnego seansu dla Pań z serii Kino Kobiet w Heliosie. Zapraszamy Was zatem nie tylko do kinowej sali 15 maja, ale także do nas. Dzięki wizycie w kinie możecie wygrać wyjątkowe nagrody. Warto!
 

JumpWorld w Katowicach zaprasza na film

Już 15 maja wyjątkowa, kolejna edycja Kina Kobiet Helios w Galerii Libero. Każda z pań, która weźmie udział w seansie, może wygrać wyjątkowe nagrody, w tym także nasze wejściówki, vouchery oraz prawdziwy hit – voucher o wartości 500 złotych na wyskakane urodzinki w naszym JumpWorld w Katowicach!

Spotkajcie się w babskim gronie, bawcie się i zgarniajcie atrakcyjne nagrody. Tego dnia, 15 maja w kinie Helios czeka na Was film Słodki koniec dnia z Krystyną Jandą w roli głównej. Znajdźcie czas na małą przyjemność i wygrywajcie z Jump World.
 

Atrakcja goni atrakcję

Pamiętajcie, że Kino Kobiet, które wspieramy, to wyjątkowy czas tylko dla Was. Akcja filmu wieczoru rozgrywa się we Włoszech, dlatego zachęcamy Was, byście i Wy ubrały barwy włoskiej flagi. Poczujcie się jak na Sycylii! To jednak tylko jeden z konkursów, w ramach którego możecie wygrać nasze nagrody.
Zapraszamy Was już od 17:30 – my tam będziemy! Bawcie się w babskim gronie, zgarniajcie nagrody i wykorzystujcie je w naszym parku trampolin JumpWorld w Katowicach.

Niech zwycięża zabawa!

Zapraszamy, czekają super nagrody - nie tylko od JumpWorld!


« powrót