Katowice JumpWorld świat trampolin - wytresuj z nami smoka!

Czas wytresować smoka w iście trampolinowym stylu!

Nocna Furia już tu jest! Przygody sympatycznego smoka, kolejna odsłona – oto Katowice JumpWorld świat trampolin, w który zabierze Was popularny smok z bajki Jak wytresować smoka! Przeżyj piękną przygodę i naucz się jak wyskakać sobie przyjaciela na zawsze. Czeka Was wielka przygoda, moc atrakcji i kilku silnych Wikingów!

Wytresuj z nami smoka! Oto nadlatuje już Nocna #Furia, która pokaże Wam jak można latać! Niezapomniany weekend, podczas którego nasz świat zamieni się w niezwykłą trampolinową krainę smoków. Spotkaj się z bohaterami ulubionej bajki i odwiedź Katowice, atrakcje dla dziecka gwarantowane! JumpWorld to niezwykłe miejsce, w którym można wyskakać sobie smoka! Przyjdź z całą rodziną i przekonaj się, że smoki to zmyślne, ale sympatyczne stworzenia. Boisz się?

Park #Katowice i smoki? To prawdziwa wioska Wikingów, która na całe dwa dni zawładnie każdym, kto będzie chciał zmierzyć się z trudną sztuką tresury smoków. Sprawdź, jak robią to Wikingowie, odwiedź park i zapoznaj się z bohaterami z niezwykłej bajki, którą pokochały dzieci na całym świecie. Tylko teraz czeka na Was moc atrakcji, zajęcia ze smokami, próba latania na trampolinie i wiele, wiele innych.

Każda strefa to inny sposób zabawy ze smokami i Nocną Furią, dlatego nie ma na co czekać! Nie spędzajcie ferii na siedząco, czas się rozruszać. Poskaczcie trochę, by oswoić i wytresować smoka. Cudowna atmosfera, relaks i oderwanie od codzienności – zabawa dla każdego, nie tylko dla dzieci!

Kupi bilet taniej online już teraz -> KUP BILET
Ilość miejsc ograniczona!
 


« powrót