Aktualności

Katowice dla dziecka? Przyjdź na weekend ze Spongebob'em!

Park trampolin w Katowicach zaprasza wszystkich – i duży, i małych – na wyjątkowy weekend. Tylko 16 i 17 marca przygotuj się na niezapomniane wrażenia ze spotkania z sympatycznym mieszkańcem podwodnej krainy. Oto do naszego parku, specjalnie dla Was, przybędzie SpongeBob Kanciastoporty, by zorganizować weekend bajkowy!


Wielka przygoda

Przeżyj wyjątkowy czas i spędź go razem z jednym z ulubionych, bajkowych bohaterów. Wielka przygoda zacznie się 16 marca i potrwa cały weekend. Cały weekend to mnóstwo zabawy z niezwykłym bohaterem, którego znają wszyscy. SpongeBob Kanciastoporty przybędzie do nas specjalnie z otchłani oceanów.

Wyskakany bajkowy czas spędź w JumpWorld. Tylko w ten jeden marcowy weekend będziesz miał okazję spotkać bohaterów z bajki i aktywnie wypocząć. Katowice ciekawe wydarzenia organizują z pomocą parku rozrywki, który otwiera dla Was nowe przeżycia. Nie przegap wielkiej przygody!


Aktywnie ze SpongeBobem - atrakcje

Cały weekend to atrakcje związane z pojawieniem się słynnej gąbki w naszym parku rozrywki. SpongeBoba znają wszyscy i wszyscy doskonale się z nim będą bawili! W programie przewidzieliśmy:
  • zabawy w tematyce bajki,
  • quiz wiedzy o bajce
  • skoki ze SpongeBobem we własnej osobie!
Weź całą rodzinę i przyjdźcie do nas. 16 i 17 marca będziemy wspólnie gościć słynnego Kanciastoportego. Nie może Cię tu zabraknąć! Katowice dla dziecka? Tylko z JumpWorld i SpongeBobem Kanciastoportym.
Czekamy właśnie na Was! 

Spotkania ze SpongeBob'em będą odbywać się:
  • w sobotę od godziny 10:00 do 15:00
  • w niedzielę od godziny 10:00 do 16:00.

Zarezerwuj bilet już dziś i nie czekaj, aż zabraknie miejsc! -> KUP BILET
 


« powrót