Imprezy dla dzieci Katowice - Weekend z Kung-Fu Panda - finał świętowania!

Zapraszamy do naszego parku trampolin na niezapomniane wydarzenie. Tym razem nasze skromne progi odwiedzi znany i lubiany Po, bohater filmu Kung-Fu Panda. Ale nie tylko on! Cała ekipa z bajki pojawi się podczas finału świętowania czwartych urodzin marki JumpWorld!
 

Zabawa na całego

Wielkie świętowanie 4 urodzin marki JumpWorld już prawie za nami. Przed nami, w najbliższy weekend 27 i 28 lipca, wielki finał. A w nim w naszym parku JumpWorld w Katowicach pojawią się specjalni goście – bohaterowie z filmu Kung-Fu Panda. Przez cały weekend imprezy dla dzieci Katowice będziesz mógł skakać wraz z Tygrysicą, Modliszką czy Żurawiem. Pojawią się także mistrzowie sztuki kung-fu.

Zapraszamy do zabawy! Tylko teraz rezerwując bilety przez internet, możesz zapłacić mniej! Weź swoją rodzinę i wskakujcie do nas. My wiemy, jak się schronić przed upałami, dlatego zapraszamy do wspólnej zabawy w klimatyzowanym parku. Czekamy na Was nie tylko w najbliższy weekend!
 

Atrakcje i imprezy dla dzieci Katowice

W najbliższy weekend 27 i 28 lipca odbędzie się wielki finał świętowania urodzin marki JumpWorld. Z tej okazji przygotowaliśmy wiele atrakcji podczas imprezy dla dzieci Katowice. Możesz skorzystać z okazji i wziąć udział w takich atrakcjach jak:

  • pokazy taneczne,
  • warsztaty artystyczne,
  • pokaz baniek mydlanych,
  • konkursy z nagrodami!

Zapraszamy wszystkich na zabawę z bohaterami filmu Kung-Fu Panda do naszego parku rozrywki w Katowicach. Przeżyjcie niezapomnianą przygodę i świętujcie wraz z nami.

Weekend zapowiada się upalnie, także nasz Park to idealne miejsce - obiekt jest KLIMATYZOWANY!

Masz pytania? Dzwoń 572 955 975

Rezerwuj najtańsze bilety online! Ilość miejsc ograniczona.


« powrót