Fajne miejsca w Katowicach? Jump World i Yabba – Dabba – Doo! 15-16 czerwca

Przyjdź do nas i spędź najlepszy czas w naszym nowoczesnym parku rozrywki. Zapraszamy w środkowy weekend czerwca, 15 i 16 dnia miesiąca, na najlepszą zabawę w czasach kamieniołomów. Zakrzyknij Yabba – Dabba – Doo z naszymi gośćmi – oto Flinstonowie!
 

Prehistoryczne Skalisko

Tylko w ten weekend wspólnie z rodziną Flinstonów przeniesiemy się w czasy prehistoryczne i odwiedzimy miasto o nazwie Skalisko. Fajne miejsca w Katowicach? My mamy je dwa na raz! Wskocz do naszego parku trampolin Jump World i przekonaj się, że prehistoria może być fascynująca.

Jump World to miejsce pełne atrakcji. Znajdziesz u nas wiele stref do zabawy na trampolinach. Poskacz na Arenie Głównej, wybierz się na tor przeszkód i zagraj w siatkówkę z Flinstonami. Wszystko to i wiele więcej już w najbliższy weekend tylko w JumpWorld Katowice.
 

Znajdź fajne miejsca w Katowicach!

A co na Was czeka? Dino zgubił kość gdzieś na terenie naszego parku. Trzeba mu pomóc. Dlatego wskocz do nas i pomóż ją odszukać. Skalisko i Jump World to fajne miejsca w Katowicach, które możesz odwiedzić za jednym zamachem. Czeka Cię niezapomniany wyścig prehistorycznymi samochodami oraz specjalne, słynne kręgle prosto z kamieniołomu.

Do tego gwarantujemy mnóstwo zabawy, szukanie skarbu, prehistoryczny quiz i wiele, wiele więcej. Wpadnij do nas i baw się razem z Flinstonami 15 i 16 czerwca.

Najtańsze bilety kupuj tutaj: REZERWACJE BILETÓW

Zapraszamy!
 


« powrót