Aktualności

Autoboty w JumpWorld Katowice

Walka rozpoczyna się na dobre! Stań po dobrej stronie i wygraj jumpbitwę!

Już w najbliższy weekend na terenie naszego parku rozrywki Katowice JumpWorld odbędzie się niezwykłe starcie, w którym Deceptikony staną naprzeciw Autobotom! Nikt nie pozostanie obojętny wobec mocy atrakcji, które z tej okazji dla Was przygotowaliśmy. Nie czekajcie i rzućcie się w wir kosmicznej wojny.

Już w najbliższy weekend czeka na Was moc atrakcji. Katowice park trampolin organizuje walkę pomiędzy słynnymi siłami dobra i zła z kultowej serii Transformers. Teraz Ty sam możesz określić się po którejś ze stron i zgarnąć liczne nagrody! W programie atrakcje, które przebiją wszystko co do tej pory widziałeś. Co 30 minut nowe elementy na trampolinach w całym parku. Przygotuj się na to uderzenie już dziś!

Co mamy w planach? Przede wszystkim galaktyczny zbijak, czyli dodgeball, jakiego jeszcze nie było. Oprócz tego Wielka Bitwa na Gąbki – Autoboty kontra Deceptikony i ich ostateczne starcie. Poza tym możesz zbudować swój własny Autobot i zrobić pamiątkowe zdjęcie na fotościance z Bumblebee! Okazja nie do przegapienia! Wybierz się na naszą tematyczną imprezę i spędź czas z rodziną. Dla nikogo nie zabraknie atrakcji, a dla najmłodszych mamy balonowe potworki. Musisz być z nami!

Zapraszamy na niezwykły weekend pełen walki między dwoma odwiecznymi wrogami. Sprawdź jak dziś rozstrzygnie się ostateczne starcie wprost z uniwersum Transformers. Niech w Jump World w Katowicach zwycięży zabawa!

Ilość miejsc ograniczona KUP BILET TERAZ!


« powrót

Odkryj Jump World po raz pierwszy lub sprawdź go na nowo!

Jeśli jeszcze nigdy nie byłeś w parku trampolin i nie odkryłeś jak świetna jest to zabawa – przyjdź koniecznie! Park trampolin w Katowicach czeka na Ciebie! Jeśli jednak masz już jakieś doświadczenia z tego rodzaju miejscem, ale nie byłeś w Jump World – nie wiesz nic o trampolinach… Wskakuj do nas!

Czym jest park trampolin (wiedza dla początkujących)?

Czy naprawdę nie wiesz czym jest park trampolin i jak wielką frajdę daje? No dobrze, my Ci odpowiemy! Park trampolin to miejsce doskonałej zabawy dla dużych i małych. Nasza oferta to nie tylko miejsce do poskakania, wysiłku i spróbowania swoich sił w sportach na trampolinach, ale także tygodnie tematyczne oraz różnego rodzaju konkursy dla dzieci i dorosłych. Rodzinny wypad na trampolinę to świetny pomysł na weekend.

Byłeś w innym parku i nie jesteś zadowolony (wiedza dla wtajemniczonych)?

Nic dziwnego, nie odwiedziłeś najlepszego miejsca w Polsce, które gwarantuje różnego rodzaju rozrywki, szereg różnych trampolin i gąbek do wykonywania różnych tricków oraz miejsce relaksu i pracy nad sobą! Coś dla małych i dużych. Szalej w basenie z gąbkami, popisuj się w strefie akrobatycznej i pokaż co potrafisz w jumpballu! A kto okaże się lepszy w strefie siatkówki?

Odwiedź JumpWorld Katowice i przekonaj się, że to nie taka prosta sprawa! Skakanie na trampolinie to reset dla duszy i ciała oraz zabawa z dzieciakami, a także mnóstwo atrakcji – między innymi urodziny dla Twojego malucha. Sprawdź nasze aktualne promocje w nowym roku!