Autoboty w JumpWorld Katowice

Walka rozpoczyna się na dobre! Stań po dobrej stronie i wygraj jumpbitwę!

Już w najbliższy weekend na terenie naszego parku rozrywki Katowice JumpWorld odbędzie się niezwykłe starcie, w którym Deceptikony staną naprzeciw Autobotom! Nikt nie pozostanie obojętny wobec mocy atrakcji, które z tej okazji dla Was przygotowaliśmy. Nie czekajcie i rzućcie się w wir kosmicznej wojny.

Już w najbliższy weekend czeka na Was moc atrakcji. Katowice park trampolin organizuje walkę pomiędzy słynnymi siłami dobra i zła z kultowej serii Transformers. Teraz Ty sam możesz określić się po którejś ze stron i zgarnąć liczne nagrody! W programie atrakcje, które przebiją wszystko co do tej pory widziałeś. Co 30 minut nowe elementy na trampolinach w całym parku. Przygotuj się na to uderzenie już dziś!

Co mamy w planach? Przede wszystkim galaktyczny zbijak, czyli dodgeball, jakiego jeszcze nie było. Oprócz tego Wielka Bitwa na Gąbki – Autoboty kontra Deceptikony i ich ostateczne starcie. Poza tym możesz zbudować swój własny Autobot i zrobić pamiątkowe zdjęcie na fotościance z Bumblebee! Okazja nie do przegapienia! Wybierz się na naszą tematyczną imprezę i spędź czas z rodziną. Dla nikogo nie zabraknie atrakcji, a dla najmłodszych mamy balonowe potworki. Musisz być z nami!

Zapraszamy na niezwykły weekend pełen walki między dwoma odwiecznymi wrogami. Sprawdź jak dziś rozstrzygnie się ostateczne starcie wprost z uniwersum Transformers. Niech w Jump World w Katowicach zwycięży zabawa!

Ilość miejsc ograniczona KUP BILET TERAZ!


« powrót