Weekend z Postanowieniami

Weekend z postanowieniami w parku trampolin Jump World Gniezno. Z początkiem nowego roku stawiamy sobie nowe postanowienia. Żeby nie pozostało na samych słowach wychodzimy postanowieniom naprzeciw!

W najbliższy weekend 5 oraz 6 stycznia 2019r w naszym parku będzie można postawić krok dalej w stronę naszego celu. Chcesz poprawić sylwetkę? Nauczyć się jakieś akrobacji? Czy może aktywnie spędzić dzień z pociechą? A może po prostu poprawić sobie humor? Z pewnością poziom endorfin poszybuje w górę!!!

Powodów jest dużo w końcu każdy ma swój powód do skakania.

Przez cały weekend o pełnej godzinie będzie odbywał się JumpFitness. Ćwiczenia na trampolinach, które wzmacniają wszystkie partie mięśniowe oraz poprawiają wytrzymałość. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych trenerów w wyskakanej atmosferze. Program zajęć dostosowany jest do poziomu sprawności oraz wieku.

Osoby uczestniczące w zajęciach płacą tylko za skarpetki.

Nasi Jump Trenerzy również zaprezentują Państwu Jumpschool. Zajęcia które łączą trening ogólnorozwojowy, akrobatykę sportową na trampolinie oraz elementy parkour. W zajęciach mogą brać udział zarówno dzieci jak dorośli.

!!Widzimy się w weekend!!


« powrót