Weekend z gwiazdorem w Jump World Gniezno!

HO HO HOOO! Weekend z gwiazdorem w Jump World Gniezno! Pomimo napiętego grafiku, w weekend przed wigilią, święty Mikołaj zawita do naszego parku trampolin Gniezno. Będzie z nami skakał i ćwiczył formę na swój produkcyjny, wigilijny dzień :) Oprócz tego zdradził nam, że ma specjalnie przygotowane zadania do naszych klientów. Nie byłby sobą gdyby za poprawnie wykonane zadanie nie dał prezentu :) My również biorąc przykład z świętego przygotowaliśmy dla Państwa sześć konkursów z naszymi Jump nagrodami! Co godzinę nasi trenerzy będą organizowali dla Państwa specjalną atrakcję czyli skoczny konkurs gdzie będzie można wygrać:
  • 1 miejsce – voucher na darmowe skakanie,
  • 2 miejsce – kupon rabatowy -50% ,
  • 3 miejsce – kupon +30 minut.
Szykują się dwa dni prezentów :)

Dobrze czasami się oderwać od odplątywania lampek czy szykowania potraw. W Jump World Gniezno napełnimy was pozytywną, rodzinną energią oraz wyskaczemy się w świątecznym klimacie.

Oprócz skakania z Św. Mikołajem, wykonywania zadań na trampolinach będzie można dodatkowo porozmawiać z Świętym :) Może chcecie go o coś poprosić ? Albo macie jakieś pytania do Mikołaja? Śmiało będziecie mogli je zadać.

:) :) :) :) Widzimy się w weekend :) :) :)


« powrót