Aktualności

Sportowy dzień w Jump World w Gnieźnie 18 marca!

Zapraszamy do największego i najbardziej zakręconego parku trampolin w Gnieźnie! JumpWorld przygotował specjalne strefy zabawy, w których można spróbować swoich sił w skokach przez przeszkody, grze w koszykówkę czy w starciach gladiatorów. Wykąp się w basenie z gąbkami i… z wodą też!


Wyjątkowy dzień w Jump World

Tylko 18 marca organizujemy akcję bilet na basen gratis. Z tej okazji, byście nie tylko kąpieli w gąbkach zażywali, oferujemy – do każdego normalnego i wydłużonego biletu zakupionego w naszym parku Jump World Gniezno – jeden bilet do wykorzystania w pobliskim basenie. Bawcie się u nas i korzystajcie z przyjemności także w wodzie. Taki dzień zdarza się tylko raz! 


Odkrywamy świat trampolin

Aby skorzystać z takiej możliwości, wystarczy przyjść do nas osiemnastego marca i kupić bilet zwykły lub przedłużony. Dzięki temu odkryjecie przyjemność kąpieli, ale najpierw świat trampolin stanie przed Wami otworem. Wykorzystajcie swoje umiejętności, by przeskoczyć każdą przeszkodę. Stoczcie walkę gladiatorów i poczujcie się jak Spider-man, a gdy zabraknie sił – oddajcie się kąpielom w basenie z gąbkami. 


Moc atrakcji każdego dnia 

Nie tylko 18 marca czeka na Was moc atrakcji w Jump World w Gnieźnie. Szukajcie nas na portalach społecznościowych i bierzcie udział w najbardziej wyskakanych imprezach, jakich świat jeszcze nie widział. Niech radość ze skakania i przyjemność zagoszczą na Waszych twarzach w postaci uśmiechu. To tak wiele, za tak niewiele!!
 


« powrót