Aktualności

JumpWorld w Gnieźnie? Świetne miejsce na weekend dla kobiet! 9-10 marca

Poczuj się jak królowa trampolinowego świata! W weekend tuż po dniu kobiet czas na weekend dla każdej z Pań! Z tej okazji przygotowaliśmy niespodzianki przez cały tydzień. Do wygrania wyjątkowe nagrody i spędzenie wyskakanego dnia na najróżniejszych trampolinach w naszym parku rozrywki.
 

Zadbaj o siebie

Nie zapominaj o sobie także we własne święto! Z tej okazji i my postanowiliśmy przygotować dla Ciebie coś specjalnego. Park trampolin Gniezno oferuje wyjątkowy weekend pełen magii i przyjemności. Jeszcze przed Dniem Kobiet mogłaś wziąć udział w konkursie na Facebooku i zgarnąć voucher do salonu urody. Jednak dbania o Ciebie ciąg dalszy! Tylko w weekend 9 i 10 marca zapraszamy każdą Panią do szalonej zabawy na trampolinach. Pomyśl tylko o sobie!
 

Skacz i się baw!

Zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji na wyjątkowy tydzień przed Dniem Kobiet. Z tej okazji możesz wybrać się na specjalne zajęcia fitness czy potańczyć z nami na trampolinach. JumpWorld w Gnieźnie otwiera się dla każdej z pań specjalnie w weekend – dziewiątego i dziesiątego marca! To niezwykły czas, by każda z kobiet poczuła się wyjątkowa i doceniona. Zapomnij o świecie i skacz z nami.
 

Coś słodkiego dla Pań

Jeśli już zgłodniejesz i będziesz chciała napić się kawy, mamy dla Ciebie coś wyjątkowego. Każda z pań, która zdecyduje się na napicie u nas małej czarnej, otrzyma kawałek ciasta gratis. Chcemy osłodzić Wam ten dzień w świecie trampolin!


« powrót